Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, hogy ne fájjon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne fájjon, hogy mindig egyedül vagyok?

Figyelt kérdés

Tisztában vagyok vele, hogy az én hibám, hogy nem ütöm meg a mércét, amilyen lányt a férfiak barátnőnek szeretnének (nincs kifejezetten szép arcom, innestől erősen lecsökkentek az esélyeim), aki meg mégis akarna tőlem valami szexen kívül (kb. félévente egy ember), ahhoz pedig én képtelen vagyok vonzódni, így pedig nem lenne értelme a dolognak, meg hazudni se szeretnék senkinek. Soha nem volt még kapcsolatom, szerintem már nem is lesz. Egy ideig csak zavart ez az állapot, de mostanában már kifejezetten fáj, főleg, hogy a velem egyidősek nagy része már régen kapcsolatban van, egyre többen házasodnak, lassan gyerekük is lesz, tőlem meg kérdezgetik, hogy mikor lesz már valami. Utóbbi főleg régen látott ismerősöknél kellemetlen, mikor várják, hogy majd mesélek valamit, hogy kivel vagyok, stb., és szinte már magyarázkodnom kell, hogy életem ezen része teljesen hiányzik.

Mit csináljak, hogy ne fájjon ez a dolog?


2016. júl. 29. 17:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Adj lejjebb az elvárásaidból. Pofon egyszerű. Ha nagyon akarnál, akkor találnál párt, akivel jól is érezhetnéd magad kicsi kompromisszum mellett.
2016. júl. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Aki nem mozdít meg bennem semmit, azzal mit tudnék kezdeni? Nem kell se pénz, se kocsi, se izom, se semmi hülyeség, amiket a nők fejéhez szoktak vágni, csak annyit szeretnék, hogy képes legyek hozzá vonzódni. Hiába érzem valakivel jól magam, ha vonzalom nincs köztünk, akkor az csak barátság, ha meg ennek ellenére összejövök vele, az hazugság.
2016. júl. 29. 17:36
 3/4 anonim ***** válasza:
54%
2: De a barátságból is lehet kapcsolat és szerelem. Nem kell, hogy minden esetben egyből jöjjön az a bizonyos érzés...
2016. júl. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tanulj! Van nagyon sok önismereti-viselkedési-kommunikációs könyv, simán javithatsz magadon...
2016. júl. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!