Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon mivel taszítom el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mivel taszítom el a pasikat? 20l (hosszú)

Figyelt kérdés

Nem társkeresési szempontból írom ki a kérdést, és nem is panaszból, csak szeretném megtudni a lehetséges okot, hogy mások mire asszociálnak.

Az életben annyian mondják rám, hogy "milyen szép lány", viszont, ha elmegyek valahova bulizni a barátnőkkel, már mindenkihez odament legalább egy hapsi, hozzám pedig senki sem, pedig a társaságban én vagyok a leginkább "ajnározva". Tudok táncolni, és nem szoktam kínos dolgokat művelni a bulikban, nem iszom részeggé magam, sosem voltak egyéjszakásaim, stb. Igazából simán lehet, hogy valójában az összes barátnőm szebb és dögösebb nálam, csak akkor máskor meg miért engem dicsérnek annyit? Egy-két embertől már megkérdeztem ugyanezt, és volt fiú, aki azt mondta, hogy a többi lányhoz azért mer odamenni, mert ők nyitottabbnak tűnnek, én meg megközelíthetetlennek, és így inkább be se próbálkozik. Más pedig a beszélgetés után azt mondta, hogy mivel azt látja, még smink sincs rajtam, és amúgy is alacsony vagyok, max 15-nek nézett engem, és nem akart pedofil lenni. :D



2016. júl. 21. 09:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

"hogy mivel azt látja, még smink sincs rajtam, és amúgy is alacsony vagyok, max 15-nek nézett engem, és nem akart pedofil lenni. :D"


Itt a lényeg nagyjából.

2016. júl. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

A jobb nőktől/pasiktól tart az átlag nő/pasi.

Ennyi a magyarázat.

2016. júl. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Dreed ***** válasza:

Talán a kisugárzásod.Így ismeretlenül elég nehéz lenne választ adni,de lehet neked kellene kezdeményezned akkor.

Próbálj többet mosolyogni,beszélgetni.

2016. júl. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Küldj képet és megmondom.
2016. júl. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy lány nagyon szép, akkor egy átlagos hapsi magába néz, és úgy gondolja, hogy én itt kevés vagyok, és inkább hagyom. Emellett sokat elárul az emberről a társasága is. Ha ilyen társaság középpontú, flegma, nagyhangú emberkékkel mozogsz, akkor óriási ívben fognak elkerülni a normálisabb, visszafogottabb emberek. Emellett egy ilyen lánynak jeleket is kéne adni, mondjuk belegondolok abba, hogyha rám egy nagyon szép lány rámosolyogna, biztos hátrafordulnék és keresném a helyes szépfiút, akire mosolyog :D 23/F
2016. júl. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Annak lehet igaza, aki azt mondja, hogy megközelíthetetlennek tűnsz. Ez olyan, mint a lottóötös: nagyon jó lenne megnyerni, de annyira kicsi az esély rá, hogy inkább nem próbálkozom.
2016. júl. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
63%
Ide is jöhet kép. Az alacsony lányok aranyosak és szépek!
2016. júl. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem elég tökösek ahhoz, hogy odamenjenek :D Mondjuk ha sok barátnővel mész bulizni, akkor talán félre kéne vonulnod kicsit 1-2 barátnőddel és akkor talán bátrabbak lennének.
2016. júl. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy azért, mert 15-nek nézel ki, lehet, hogy tényleg nem vagy elég nyitott.

De küldhetsz képet nekem is, és akkor többet tudok mondani.


Amúgy meg azért ne csak a bulira alapozd a társkeresést, lehet, hogy máshol meg te vagy sikeresebb.

2016. júl. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kérdező: azért küldj képet magadról, hátha arról meg lehet mondani. Az is lehet, hogy csak élőben lehet, mert 'nem jön át a virtuális téren'.
2016. júl. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!