Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Uraim, próbálkozásnak kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uraim, próbálkozásnak kellene tekinteni a társkereső oldalak automata rendszerüzeneteit, melyben azt próbálják elhitetni a felhasználókkal, hogy "XY csevegni szeretne" velük?

Figyelt kérdés
Rólam is mennek ki ilyen üzenetek ilyen oldalon, egyszer valaki félre is értette, mivel én nem is voltam internetközelben, amikor ő azt a rendszerüzenetet megkapta, és azt hitte, én küldtem.
2016. júl. 29. 19:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez badooo?
2016. júl. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Több ilyen is van, az is egy.
2016. júl. 29. 19:17
 3/10 Noren1989 ***** válasza:

Növeli az oldal látogatottságát, ennyire jó, mindössze. Kamuprofilok is vannak ám, ilyen célból. Valószínűsítem, hogy az inaktív felhasználók fiókját is használja a rendszer.


26/F

2016. júl. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Természetesen csak beetetés. Kapok olyan helyekről is ilyen email üzeneteket, ahova be sem regisztráltam magam...
2016. júl. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%

Az ilyeneknek tervezték, mint én. Én is benéztem, az hittem, hogy tényleg ismerkedni akarnak velem a nők. Mondjuk gyanús volt, hogy mennyire jól néznek ki. Élőben az ilyen nők csak undorral néznek rám. Mára már rájöttem, hogy ugyan az megy ott is, mint élőben.

Elég gerinctelen dolog, pont a legelkeseredettebbeket kihasználni. 23F

2016. júl. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Úgy van ahogy Mull P. írta. Csali, hátha ráharapsz.
2016. júl. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én nem néztem be, pontosan tudom, hogy ez nem valós üzenet, és tudom, hogy rólam is mennek ki ilyenek. Elsősorban azok véleménye érdekel, akik úgy gondolják, hogy a nőknél rendszeresen próbálkoznak. Na most én ilyeneket naponta kapok ott, ahol regisztrálva vagyok, de én ezeket nem tekintem valós próbálkozásoknak. Mások annak tekintik? :-) Ezeket is számolni kellene? :-)
2016. júl. 29. 19:55
 8/10 anonim ***** válasza:
Anno én bedőltem pár ilyen üzinek. :D Aztán hamar rájöttem, hogy ez egy rakás szar kamu.
2016. júl. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Attól függ. Badoon úgy van, hogy direkt feldobja a profilodat pár embernek, utána meg jön az értesítés, hogy látogató meg csevegni akarnak. Szóval ha innen nézzük akkor nem kamu, de nem biztos, hogy akarnak csevegni is. Ha valakinek tetszel is akkor meg természetesen vegyél prémium csomagot hogy láthasd, ki volt az illető. Ők ebből élnek.
2016. júl. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Én valós próbálkozásnak ilyen oldalakon azt tekintem, ha valaki direktben ír, esetleg "tetszikel", de még az is csak félig, mert írni meg már nincs bátorság. Nem vagyok semmi ilyen oldalon fizetős tag, nincsenek korlátozások, szóval bármelyik felhasználó tud írni nekem, ha akar.

Nekem egyszer írt valaki, aki azt hitte, hogy azt a rendszerüzenetet én írtam, aztán mikor visszakérdeztem, hogy miről beszél, mert én még gép mellett sem voltam (aznap egész nap utaztam), akkor még én voltam kb. lehülyézve.

2016. júl. 30. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!