Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van esély egy Porschéval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély egy Porschéval normális nőt találni?

Figyelt kérdés
Normális, talpraesett, jóképű pasi vagyok, de az utóbbi években nem mosolygott rám a szerencse érzelmi téren. Vagyis inkább a pofámba röhögött. Már régóta nedves álmom egy Porke, de félek, ha megveszem, akkor onnantól kezdve csak a ledér leányzók látókörében leszek jelen. Viszont, ha nem veszek, akkor meg valószínűleg egyedül fogok megdögleni.

2016. júl. 30. 18:41
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
78%
Csak nagy gázt kell adni és akkor nem tudnak elugrani.
2016. júl. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Biztosan gyorsabban tudsz vele haladni, mint gyalog...
2016. júl. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Azért egy-egy komoly válasznak is örülnék! :)
2016. júl. 30. 19:09
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Hurr-durr persze, hisz minden nő ri_anc, csak a pénzre mennek a k_rvák, hurr-durr!

Ez jó válasz volt?

2016. júl. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
77%

Elkeserítelek, mióta Chryslerrel járok, csak a felszínes lotyók találnak meg. Azt hiszik nagy lóvé volt, és biztos sok pénzem van. Hát hengerfejesen vettem meg, és mivel autószerelő vagyok, meghengerfejeztem benn a cégnél, így nem sok pénzbe fájt. Prémium kategóriás autó egy tök átlag autó áráért, meg egy marék szerencse, hogy nem hengerfej repedt volt. Eredetileg üzlet miatt akartam megvenni, tovább adni, de aztán annyira megtetszett, hogy inkább megtartottam. Szép autó, azért vettem meg, és azért tartom meg, mert kényelmes.

Amikor kérdezik mivel foglalkozom, akkor általában pofa leszakad, mert nem vagyok milliomos, csak egy főállásban autószerelő, mellette egy KICSI vállalkozásom van. De tovább megyek. Aki nem a felszínességre bukik, azt nem fogja érdekelni az autód, pont nem érdekli a pénzed és az autód. Aki ma észrevesz a mostani autómban, de eddig nem vett észre a régi tök átlag autómban, az mehet melegebb éghajlatra. Ugyanis én ültem abban az (egyébként nagyon jó állapotú és nagyon megbízható) autómban, ahogy a mostaniban is. Semmi nem változott, csak egy rohadt tárgy, amibe a seggemet beleteszem. Nem az autó és a pénz teszi az embert, hanem a tudás. Én a földön élek, nem a facebookon, nincs magamutogatás részemről. Olyan valakit keresek társként az életemre, aki hasonlóan gondolkodik.

2016. júl. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Tehát, ha nem akarok rib**cot, akkor dögöljek meg egyedül, magányosan, jól értem? :) Mit mondjak? Ezerrel rajta vagyok a Magányában megdöglött projekten! :)
2016. júl. 30. 19:19
 7/24 Blade Bone ***** válasza:
46%
Én meg biciklivel járok. :D
2016. júl. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
44%
Ha te csak autóval tudnál becsajozni, akkor sok baj lehet veled...
2016. júl. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj az autót használnád csajozáshoz. Nyilván a ribik fognak menni.


Én pl átlagos,normális nő vagyok. Nem érdekel milyen autója van a pasinak, guruljon eljussunk A-ból B-be és kész.


Drága autók sofőrjével annyira nem is mernék ismerkedni,mivel túl jónak találnám magamhoz képest,mellesleg vhol bennem lenne,hogy a kocsit használja pinamágnesnek.


Úgyhogy nagyon kevés esélyed van normális nőhöz jutni ha a kocsidat használod erre a célra.

2016. júl. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, vedd meg az autót ha ez a szived vágya, úgyis észre fogod venni, ha csak azért közeledik egy csaj, mivel feltételezem nem vagy hülye ... Inkább az a baj, hogy nem jó târsaságban ismerkedsz... Bringa jobb ötlet, vagy egy kutya ;)
2016. júl. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!