Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire ciki, ha nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ciki, ha nem volt még barátom és nem is csókolóztam 19 évesen?

Figyelt kérdés
Elég sok barátnőm van és mindenkinek volt már kapcsolata, senki sem érti,hogy én miért tartok még itt. Külsőre normálisnak, átlagosnak tartom magam, és lehet ez is benne van,hogy hiába vagyok vékony, nem hordok haspólót és nincs kint mindenem,szóval látszik a visszafogottság és mellé talán túl félénk vagyok, de küzdök ez ellen és egyre hamarabb sikerül feloldódni egy félig ismeretlen társaságban.
2016. júl. 31. 09:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Semennyire.
2016. júl. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a ciki, hogy nem volt még senkid.


Az a ciki, hogy 19 évesen nem vagy annyira felnőtt, hogy ezt a kérdést meg tudd válaszolni, hogy foglalkoztat, hogy nem azzal törődsz, hogy megtaláld AZT a srácot, hanem, hogy milyen nyomás, hogy másnak már megvolt

2016. júl. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is 20 évesen volt először barátom és nem, egyáltalán nem ciki.
2016. júl. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
17%
Nem ciki. Az a ciki, hogy ilyen válogatós vagy, és minden jelentkezőt visszautasítasz, mert egyik se néz ki elég jól.
2016. júl. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%
Egyáltalán nem az!
2016. júl. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Annyira ciki, amennyire te érzed annak.
2016. júl. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem se volt még barátnôm 19 éves srácként, egy jó ideig én is cikinek éreztem, de már nem érdekel. Mostmár úgy vagyok vele, hogy aki szerint ez gáz, az pukkadjon meg, szarok a véleményére.:D
2016. júl. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én majdnem 20 voltam, amikor először randiztam. Addig egyszerűen nem volt olyan, akivel szívesen összejöttem volna, vagy láttam volna esélyt arra, hogy valami komolyabb legyen belőle, pár hetes kapcsolatokat, aztán sírós szakításokat meg nem akartam. És jól döntöttem, mert azon a bizonyos első randin megtaláltam a nagy Ő-t, és 3 hét múlva lesz az esküvőnk.

A lényeg, hogy nem ciki, nem kell erőltetni. Nyilván ne zárkózz be, de egy társaságban ne érezd maga amiatt rosszul, hogy még csak neked nem volt senkid. Majd lesz :)

24/L

2016. júl. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy ezt cikinek kéne tartani, mindenki másképp éli az életét. Sehol sincs leírva, hogy kötelező párkapcsolatban lenni x éves kortól, meg át kell esni az első csókon eddig vagy addig.

Egyébként az én helyzetem is hasonló, 18 éves lány vagyok és szintén nem jártam még senkivel soha. Majd ha találok olyan fiút, akit tényleg a másik felemnek érezhetek, és nem csak "ha szimpi, akkor miért ne" alapon jöhetek össze vele, akkor esetleg. Egyszer akarok választani, de akkor jól. (Csókolóznom is alig két hónapja sikerült legelőször, de azt sem én akartam, hanem úgy kapott le egy haverom, mert többet ivott a kelleténél. Nem bántam volna, ha később esek túl rajta.)

2016. aug. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Majdnem 21 voltam, az elsó páromnál s csókomnál.

Nyugi, ne ezen agyalj :)

Se srácoknak nem ciki, se nekünk csajoknak.

A ciki sztem az, amikor 16 évesek mennek abortuszra v fiatalabbak. (Nem azokra gondolok, akiket pl megerőszakoltak, mielőtt jön, az oltás.)

2016. aug. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!