Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ciki hogy 18...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki hogy 18 évesen még csókolózni se csókolóztam?

Figyelt kérdés

Lány vagyok most készülök az első randimra szerintetek ezen kiakadna egy 25 éves fiú.

Válaszokat előre is köszi :)


2016. ápr. 22. 16:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Amúgy még én sem csókolóztam. 23/F
2016. ápr. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az én első csókom tök jelentéktelen volt és igazából nem is azzal csináltam akihez annyira vonzódtam. 15/L
2016. ápr. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
4%
Lány létedre eljutottál 18 éves korodig :D, agy nagyon ronda vagy vagy dagadt vagy csak szimplán "normális"?
2016. ápr. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha most azt írjuk, hogy SZERINTÜNK, számodra vadidegenek szerint ciki/nem ciki a dolog, mihez kezdesz ezzel az információval? :D Döntsd el te, hogy neked az-e vagy sem, ha igen, változtass rajta, ha nem, akkor meg ne.
2016. ápr. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sem.29/F
2016. ápr. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagyon ciki, most azonnal csókold meg a párna csücskét!
2016. ápr. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

En pont 18 évesen csókoloztam először, szoval az a legjobb ev erre! :)

Nem ciki, csak csók utan mond el, hogy azert nem vagy ügyes mert ez volt az elso. Nekem borzalmasan béna volt az elso. :D

De hamár belejöttem.

2016. ápr. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát nem ciki - mert házasság lett belőle. Azzal akivel az első csókot "váltottam."
2016. ápr. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!