Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egy olyan férfinek hosszú komoly kapcsolata aki szereti az alkoholt és naponta pár kupica töményt megiszik?

Figyelt kérdés
2016. júl. 31. 19:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
Igen, a falusi alkeszeknek is szokott lenni felesége.
2016. júl. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
28%
Ha nem lesz tőle agresszív és nem várja el hogy én is igyak. (a boron és pezsgőn kívül nem iszom semmit). Engem nem zavarna. Akkor zavarna ha muszáj lenne innia, rosszul lenne ha nem inna, vezetés előtt inna, stb. A minden napos az nekem sok...
2016. júl. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
Sanda gyanúm, jóval kevesebb párkapcsolat lenne, ha a pár kupica tömény, kizáró ok lenne.
2016. júl. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
51%

Nem valószínű.

Senki nem akar egy alkoholistával élni.

2016. júl. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ha nem bxszik be tőle és nem bűzlik olyan szinten,hogy én elájulkak,ok.Csak mondjuk 30-40 felett nem fogja úgy bírni a piát és ezt vegye tudomásul.Ha az utóbbi is meg van,nincs gáz.Relatív,ki mennyit bír.Valaki egy fél kupica pálesztől már berúgik,valaki meg attól él 80-90,vagy még több évet,hogy minden nap leküld 1-2 kupica Unicumot,vagy páleszt.Nőben,de van ilyen ismerősöm,csak mellette nyugdíjas kora óta heti 3x-4x elmegy Cserkeszőlőre fürödni és ápolja a baráti kapcsolatokat.
2016. júl. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Ja,#1 röviden,tömören elmondta.

Naponta iszik-->alkoholista.

Szereti az alkoholt? Isten ments!

Stresszhelyzetekkel mit kezd? Természetesen iszik.

Minden nap a piát szagolni?

Jajj...

2016. júl. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
37%

6-os:Ismerősöm definíciója az alkholistára:

"Aki egyedül is iszik,az az alkoholista.Aki társaságban iszik,de akkor sokat,az csak piás"

2016. júl. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
79%
Persze, olyan Maris, akinek egy foga van, azt is a tombolán nyerte.
2016. júl. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden nőt zavar az ital. Én Mátranovákon élek. Itt novákon él egy 180 cm körüli, kigyúrt testű srác. Az arca átlagos, nem jóképű. De egy alkoholista, kötekedő alak. A faluban mindenki ismeri, mint a rossz pénzt. Vannak, akik félnek is tőle, vannak akik kedvelik, van pár haverja, de sokan utálják a kötekedő, agresszív természete miatt. Rendszeresen verekszik, mindig beleköt emberekbe. Régen nekem is volt vele konfliktusom. Sokszor megver embereket, mert egy nagy benga állat, de van amikor rámennek többen 6-8 ember kell ellene átlagos testű férfiakból, mert kb. ennyien tudják csak leütni. Amúgy drogozik is, volt már a házában párszor a Rendőrség, illetve rendszeresen iszik, de józanon is kötekedő, agresszív. Ezenkívül csak alkalmi munkái vannak, van, hogy elmegy portásnak, vagy ide oda, de kirúgják és nem nagyon akar dolgozni. Engem is régebben beakart szervezni egy illegális dologba, azt akarta, hogy vigyem el helyette a balhét, ha rosszul sülnek el a dolgok. Természetesen én nem megyek bele olyasmibe, aminek börtön lesz a vége. A srácnak mindentől függetlenül egy nagy családi háza van, az anyja már meghalt, apja elköltözött. A srác 27 éves, csak 2 évvel idősebb nálam, de van egy szép arcú, szőke, vékony felesége. Van egy kis fiuk, aki már iskolás korú lesz. Szóval még egy alkesz, 120 kilós, agresszív, munkakerülő, drogosnak is lehet szép felesége. Nem tudom a nő mit szeret benne.
2016. júl. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
2016. júl. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!