Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok hosszú kapcsolatban!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok hosszú kapcsolatban! Milyen gyakran beszéltek a párotokkal, kb hány hívás-sms naponta?

Figyelt kérdés
Lassan 4 éve vagyok a barátommal és észrevettem, hogy a veszekedéseink legtöbbször azért törnek ki, mert ő nem jelentkezik.. mondjuk minden másnap jut eszébe hogy jelentkezzen, legtöbbször csak az én üzeneteimre válaszol, vagy visszahív, de magától ritkán jut eszébe. Én sem bombázom üzikkel vagy hívásokkal, mondjuk napi 2x jelentkezek, nem látom értelmét többnek mikor neki nem jut eszébe még annyit sem. Hiába vitatkozunk egyszerűen látom rajta, hogy nem érti mi a probléma. Ezért szeretnék egy kis perspektívát, lássam mások hogy állnak ezzel.:)
2011. júl. 24. 15:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mi kb csak alvás közben nem keressük egymást. Mikor nem találkozunk, akkor egész nap Skypeon telefonálunk.
2011. júl. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
7 éve vagyunk együtt, a barátnőm minden nap felhív legalább 3szor annak ellenére, hogy minden nap talizunk. Én nem nagyon szoktam hívni.
2011. júl. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
66%
Mi hetente 1-2X hívjuk egymást + olykor eleresztünk néhány e-mailt. Nem látom értelmét, hogy problémázzak ezen, mert amikor együtt vagyunk, mindent bepótlunk... triplán :) No és persze jobb helyekre is el tudjuk pengetni a telefonszámláért fizetendő pénzt. SMS-ezni nem igazán szoktunk, leszámítva egyet-kettőt a szerelmesebbik fajtából :)
2011. júl. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mi 10 hónapja jártunk, majdnem mindennap beszélünk telefonon, olykor többször is, mivel messze lakunk egymástól. Valamikor ő, valamikor én hívom. Sms-ezni ritkábban szoktunk.
2011. júl. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Mi minden nap beszélünk msnen, ez a legolcsóbb. Telefonálni akkor szoktunk, ha elmegy a net. Smsezni meg akkor, ha pl elmentünk külön bulizni vagy külön programunk van, és akkor helyzetjelentés.ja meg mostmár ingyen telefonálhatunk egymásnak.

ha szeretitek egymást, ne azon veszekedjetek, hogy milyen gyakran hív fel, nem ezzel mutatja ki a szeretetét irántad. nem találkoztok minden nap? vagymiért szeretnéd, ha minden nap felhívna?

2011. júl. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Az istennek se birom meggyőzni a barátnőmet, hogy vegyünk egy olyan csomagot amiben ingyen hívhatjuk egymást, vagy legalább egy olyan telefont amin van mobilnet és emiatt tudnánk ingyen sms-t küldeni. Arról nem is beszélve, hogy wifiközelben lehetne ingyen telefonálni. Neeem, neki így sokkal jobb, hogy havi sokezer forint megy el arra, hogy "jóéjt szeretlek én is szeretlek"
2011. júl. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
másfél éve vagyunk együtt,de mi mindennap beszélünk msnen is meg telón is :) mondjuk suli közbe,mikor ő internáton van,van hogy nemtudunk beszélni 1-2 napig,de akkor is legalább sms-t írunk egymásnak :) és kiborulnék,ha 1 nap nem jelentkezne,szerintem normális dolog mindennap beszélni legalább 1x.
2011. júl. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mi 2,5 éve vagyunk együtt. De csak egy éve élünk együtt. Míg külön éltünk, csak hétvégente találkoztunk, akkor minden nap telefonáltunk, megcsináltak hogy családbaráttal egy ezres legyen egy hónapban és kész. Mióta együtt élünk nem üzengetünk, napi 1-szer telózunk ha másik műszakban vagyunk, amúgy nem. Mindenki dolgozik, végzi a dolgát, itthon megbeszéljük ami van. Nem kell folyton a másikon lógni, idegesítő. Napi 1 telefon elég hogy tudja hiányzol. :)
2011. júl. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Mi minden nap találkozunk.Csak azt szoktuk megbeszélni telefonon,hogy mikor talizzunk,meg ha valami fontos esemény történik,vagy egymás segítségét kérjük valamiben.


21/L

2011. júl. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
3 éve vagyunk együtt, majdnem minden nap találkozunk, azokon a napokon amikor nem, olyankor felhív, vagy beszélünk msn-en. Amúgy teljes mértékben megértelek, én is igy vagyok vele, ha valamikor nem keres, hogy miért nem, mit csinálhat, már nem érdeklem annyira ?! de igazából túlreagálom én is és te is. Persze jól esik ha felhív, de hidd el az már bosszantana ha egy nap többször tenné, amikor neked pl a barátaiddal van programod. De a mindennapos "érintkezés" fontos szerintem, tehát annyit megmondhatsz a barátodnak, ha vmikor nem taliztok, legalább egy nap egyszer igazán felhívhatna.:)
2011. júl. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!