Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan érjem el, hogy a pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy a pasi megöleljen a randim?

Figyelt kérdés

Tudja, hogy tetszik nekem, és céloztam is már rá, hogy mit várnek tőle, és én is tetszem neki, mert mondta is, csak hát annyira félénk, ha lányokról van szó, hozzám se mer érni, eddig csak arcrapuszi volt.


Milyen jeleket kellene adnom, hogy"helyzetbe kerüljünk"?


2016. júl. 31. 23:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Öleld meg. Vagy érj hozzá sokszor.

De lehet csak nem akar letámadni, mindezt jogosan.

Másik oldalról meg ha már most nem mer ilyeneket tenni, akkor mi az amit csinál?

2016. júl. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem jelekben kell kommunikálni, mert végképp elijeszted vele, s teljesen hülyének fog nézni hogy mit akar ez a hlye pcsa. A képlet egyszerü. Akár mennyire is nehéz, de meg kell szólalnod, ki kell nyitnod a szádat, és elmondanod, megfogalmazni érthetően egyértelmüen, mit szeretnél/nem szeretnél.
2016. júl. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én nagyon zavarban lennék, ha ezt tennéd.


UI: nem az előző 46%os vagyok

2016. júl. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki a múltkor.
2016. júl. 31. 23:36
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem öleld meg te.

Elköszönéskor simán belefér. Mit veszíthetsz?

Ennyitől csak nem ijed meg.

2016. júl. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát én majd össze szarnám magam ha megölelne egy lány! Ja várj nem! Komolyan milyen mulya palik vannak ma már istenem. Lassan ott tartunk, hogy a lány udvarol.


Egyébként megbotlasz és ráesel. Vagy puszinál egyszerűen átkarolod kicsit. EZT VISZONOZNIA KELL HA FÉRFI az isten rúgja már meg a világot! :D

2016. aug. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mondd valamikor, hogy fazol. Hatha leesik neki
2016. aug. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy" ölelj meg! " cukin és ártatlanul, akkor meg fog ölelni. Vagy szimplán öleld át
2016. aug. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nő vagy, nyugodtan megölelheted, adhatsz neki puszit. Szerintem ez férfiként nehezebb, mert figyelni kell a jeleket. De nők megtehetik minden további nélkül.
2016. aug. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hogyan érd el, hogy öljön meg a pasi a randin? Tegyél neki keresztbe.
2016. aug. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!