Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan nyikhaj testalka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan nyikhaj testalkatú ember, akinek már sikerült lefeküdnie egy szép/dekoratív vonzó csajjal?

Figyelt kérdés
A tartós kapcsolatot már meg sem merem kérdezni, mert az rendszerint még ritkább. Viszont kíváncsi lennék arra, hogy a kérdésben érintett személyeknek hogyan sikerült eljutniuk a szexig. Feltétlenül írjátok meg a magasságotokat és súlyotokat, illetve ha van valami egyéb fejletlenségre utaló tulajdonságotok, akkor azt is. Ja és az ilyen 183 cm és 68 kg-os magukat nyikhajnak képzelő személyek lehetőleg ne írjanak, mert ezek a paraméterek mindenre utalnak csak nem a visszamaradottságra. Inkább olyan 18 év feletti személyek (serdülőkori szerelem ebben az esetben természetesen nem reprezentatív) tapasztalataira/élményeire vagyok kíváncsi, akik nem ütik meg a 175 cm-t és a ~60 kg-t, de ennek ellenére már sikerült lefeküdni egy szép csajjal. Örülnék ha azt is elárulnátok nekem, hogy milyen belső tulajdonságokkal rendelkeztek és milyen módon sikerült eljutni a "célig". Aki pedig nem szégyenlős, az nyugodtan küldhet privát képet a testalkatáról. Nagyon kíváncsi lennék rá és hálás lennék érte.

2016. júl. 30. 19:02
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
A nők szeretik a gizdákat. Kövérként lennél esélytelen
2016. júl. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
#1: Nem hiszem, hogy olyan sok nő vonzódna a 13 éves testalkatú pasikra.
2016. júl. 30. 19:12
 3/9 anonim ***** válasza:
172/64. 25év. igazán "gyerekes" sovány alkatom van. Ennek ellenére már volt szerencsém olyan lányhoz akit a férfiak erős többsége tökéletesnek titulálna
2016. júl. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#3: Hát azért az a 64 kg annyira nem biztos, hogy nyikhaj kategória (focista alkatod lehet), legalábbis az én 54 kilómhoz képest mindenképpen.
2016. júl. 30. 20:11
 5/9 anonim ***** válasza:
#3 vagyok. 172/64 igencsak sovány kategóriának számit. Alkatilag kb úgy nézek ki mint egy gizda 16éves kiscsávó. Például ott ahol nem ismernek cigit sem kapok sehol személyi nélkül
2016. júl. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
175 épp megvan, 70 kiló, de ilyen skinny-fat eloszlásban (keskeny mellkas, széles derék), 26 vagyok. Néhány szép nővel voltam már életemben, de azt mindig csak az "élet" hozta, valahol összekeveredtünk, mondhatni szerencse kellett hozzá. Ilyen, hogy lemegyek valahova és felszedek valakit, ez még sosem sikerült.
2016. júl. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#6: Hát igazság szerint te sem vagy az a tipikus infantilis nyomi gyerek, már csak a számok miatt sem, mert a 175 centid súlytól függetlenül az átlag kategóriába emel, de legalábbis semmiképpen nem vagy nyikhaj. Ettől függetlenül köszönöm a válaszokat, de továbbra is inkább olyan kommentelők hozzászólásait várom, akikre a kérdésleírásban szereplő paraméterek alatti értékek jellemzőek.
2016. júl. 31. 00:29
 8/9 A kérdező kommentje:
Én egyébként 170 cm és 54 kiló vagyok. Csakhogy legyen egy viszonyítási alap. :D
2016. júl. 31. 00:30
 9/9 anonim ***** válasza:
Én 173 centi és 48 kiló vagyok. Azt hiszem reprezentatív, 20 éves elmúltam, mikor beleszerettem egy nőbe, aki nyilván számomra a legszebb volt akkor. Ha érdekel, írj privátot.
2016. júl. 31. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!