Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, férfiak, ha nektek ír...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak, ha nektek ír egy idegen lány facebookon, akkor mit gondoltok? Tolakodónak veszitek vagy örültök hogy egy teljesen ismeretlen lány írt?

Figyelt kérdés
2016. aug. 2. 18:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Örülnék neki, de még sose történt ilyen és van egy olyan érzésem, hogy nem is fog. Igazából még az én leveleimre se válaszolnak, nem hogy ők kezdeményeznének.
2016. aug. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Egyszer történt meg, én nagyon örültem, bár nem jött be a lány.
2016. aug. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
elbeszélgettetek vagy nem lett folytatás? :)
2016. aug. 2. 19:06
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Beszélgetek vele pár percet, már csak udvariasságból is, aztán vagy ráhagyom, mert nem tetszik a stílusa, vagy folytatom. De amúgy (mivel a családon belüli kapcsolatot törvény tiltja) a párkapcsolatok 100%-ában ismeretlenek ismerkednek össze.
2016. aug. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Örülnék neki, és ha értelmesnek tűnne, beszélgetnék vele szívesen.
2016. aug. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én nem venném tolakodásnak és természetesen válaszolnék is az üzenetére, üzeneteire. Ha normális és jó dolgokat kérdez meg kifejezetten örülnék annak, hogy én nekem írt és nem másnak.
2016. aug. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mivel nem vagyok olyan vonzó, hogy rámírjon egy lány, ezért az elején mindenképpen gyanús lenne, ha megtörténne, de ha bebizonyosodik, hogy tényleg csak ismerkedni akar, akkor annak örülnék - ha azért értelmes valamennyire :D Ha értelmes, aranyos, de mondjuk nem jön be, akkor is jól esne, de őszintén megmondanám neki a mivant, és persze azt is, hogy nagyra értékelem a próbálkozását, és ne adja fel.
2016. aug. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mivel nem vagyok egy tüskés alak, örülnék, ha valaki valamilyen ürüggyel, bármilyen csatornán beszélgetést kezdeményezne. Ha az a pofakönyv, akkor ott. Utána pedig a téma és az érdeklődés függvénye határozza meg a szituáció folytatását :)
2016. aug. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Noren1989 ***** válasza:

A legutóbb 5ből 4ilyen fenyegetés volt, amit az exem miatt kaptam. Az 5. meg elmondta, hogy megcsalt.


Na ebből levonva a statisztikát...ne írosgasson senkifiaborja nekem.


26/F

2016. aug. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nagyon nem jött be a lány. Beszéltem vele, de nem akartam hitegetni, sem azt, hogy belém szeressen, ezért nem nyitottam felé. Elég rosszul hangzik, de nem tudtam mást tenni. Attól függetlenül örültem, hogy felkeltettem a figyelmét. (#2)
2016. aug. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!