Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha felkeresem azt a lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha felkeresem azt a lányt élőben, aki képcsere után eltűnt, akkor élőben elmondja ennek az okát?

Figyelt kérdés
Interneten megismerkedtem egy lánnyal nagyon sok levelet váltottunk elmondása alapján neki tényleg nem a külső, volt olyan pasija aki Nem tetszett külsőre, de mégis megszerette, így sok sok levél váltás után küldtem neki képet. Képcsere után eltűnt nem ír eltűnt, viszont kinyomoztam hol dolgozik. Ha elmegyek hozzá és szemtől szembe megkérdezem miért tűnt el akkor el fogja mondani? Nyilván tudom hogy a külsőm miatt csak legyen annyi tisztelet benne hogy ennyi levél váltás után mondja meg hogy bocsi mégse tetszel hiába azt mondtam nem számít a külső. Ha kell esküszöm botrányt csinálok a munkahelyén.
2015. dec. 31. 11:03
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
86%

"Ha kell esküszöm botrányt csinálok a munkahelyén."

Szánalmas vagy. Hagyd békén. Jobb is hogy nem foglalkozik veled...megkímélte magát egy lúzertől aki balhézna is. Elég gyerekes vagy...

2015. dec. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
Hagyd békén. Elhiszem, hogy fáj, de mindenkivel történik ilyesmi, leakadni rajta nem érdemes, botrányt csapni meg pláne nem.
2015. dec. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
OMG XDD
2015. dec. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
65%
Végig hazudott neked,talán mindenről.
2015. dec. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:

Egyik kutya, másik eb...

Hagyd veszni ezt az egészet, semmi értelme nem lenne annak, ha felkeresnéd.

2015. dec. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
21%

Nyugi... az ilyen internetes társkeresőkön 99,9%-ban ezt csinálják a "nők".

Pont kifogtál egy ilyen relatív, felszínes, semmilyen egop.icsát. Hagyd a francba.

2015. dec. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
Jó botrányt lehet nem csinálnék de szeretném tőle is hallani bocsi csúnya vagy nem jössz be ennyi korrektség legyen már benne
2015. dec. 31. 11:13
 8/39 anonim ***** válasza:
100%

ne zaklasd. ezzel nem szerzed vissza.


és nincs olyan a kapcsolatokban, hogy jár. ha nem válaszolt, akkor sejthető, hogy talán a kép miatt van. milyen magyarázatot akarsz még?


nem a te dolgod, hogy az értékrendjét kérdőre vond. akkor se, ha mást mondott.


egyébként nem vagyok benne biztos, hogy amire készülsz, nem ütközik törvénybe. nyomozgatni más után, aztán megfélemlíteni? úristen.

2015. dec. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
8 Pontosan ezt a magyarázatot akarom hallani csak a saját szájából
2015. dec. 31. 11:17
 10/39 anonim ***** válasza:
100%

Az is egy üzenet, hogy nem írt semmit.

Azt jelenti,hogy nem tetszel neki és nem akar tőled semmit.

2015. dec. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!