Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ennyire közömbösek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire közömbösek a neten a lányok?

Figyelt kérdés

Azt tapasztalom, hogy mindig egyedül én teszek érte, hogy fennmaradjon egy beszélgetés, ők meg csak válaszolgatnak, aztán pár nap után már vissza sem írnak...

vagy én csinálok valamit nagyon rosszul, és nem tudok elegendő vonzalmat ébreszteni bennük, hogy ők is akarjanak beszélgetni?

És egyébként ez nem csak akkor igaz, ha éppen társkeresési célból írok lányokra a neten, hanem csak ha úgy szimpla beszélgetésnél is ugyanez a vége..

Ennyire nem nyitottak a mai lányok, ennyire nemtörődömek? Vagy velem lenne a gond?


Már lassan ott tartok, hogy nem is írok egy lányra se, mert úgysincs semmi értelme...



2016. aug. 4. 13:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
14%
Rinyanapot tartasz?
2016. aug. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%
Mert megtehetik! N+1 pasi ostromolja őket a neten folyamatosan, neki csak válogatnia kell...
2016. aug. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%
Akkor ne írj!
2016. aug. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem szinte mindenkinél ez a helyzet, aki nem adoniszi testtel rendelkezik. Láttam ilyen srác cset beszélgetéseit, és nevetséges. Primitív, semmitérő picsogás az egész a csajokkal, de érdekes ott a sok ribi tudja játszani az eszét. Természetesen az ilyen mai szemmel menő férfinak egy szavába kerül, és megy is át hozzá a lány szétrakni a lábát. És nem könnyűvérű lányok, ez az átlag.
2016. aug. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%

Egyszerűen csak peched van és olyanokat fogtál ki, akikkel nincs meg a közös hang. Biztos lenne olyan, akivel gördülékenyen megy a beszélgetés, és röpül az idő.

Hacsak nem vagy olyan sötét, mint akinek tegnap köszöntem meg a "tartalmas" társalgást neten...

2016. aug. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%

Hát akkor ne írjál! Senkinek se fog feltűnni rajtad kívül.


Ha találkozni akarsz a csajjal, akkor ne napokig fáraszd, hanem hívd el randira egy-két napon belül. Főleg így, hogy nem is sikerül hosszan fenntartani az érdeklődést.


Akivel meg csak társalogni akarsz, azt úgy válogasd ki. Az se gond, ha neki is tiszta, hogy csak csevegnél.

Ő is ír, válaszolgat, kérdez, értelmesen és gördülékenyen megy vele a csevegés. Akivel nyögvenyelősen indul, és nem is lesz jobb, annak köszönd meg a lehetőséget, és hanyagold. Vagy hívd el őt is randira, amíg nem döglik be az egész. ;)


De azzal biztos nem lesz jobb, ha itt ismeretlen embereknek panaszkodsz. Kezdve azzal, hogy tényleg nem tudni, mi veled a baj.

Aki legutóbb hasonló kérdést tett fel, arról pl. pár válaszából hamar kiderült, hogy egy primitív tajparaszt, aki csak hiszi magáról, hogy olyan rendes és értelmes pasi...

2016. aug. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%
Túl sok üzenetet kapnak és azon belül is nagyon sok gyökérséget, így nem csoda, ha egy idő után ráunnak az egészre. Csak hát az a baj, hogy ez is, mint minden mást, a normális fiúk szívják meg, akik szeretnének komoly barátnőt találni, de már az összes lánynak leszívta az energiáját a sok farokküldözgető sziamizuírogató gyökér.
2016. aug. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%

Én pont fordítva érzem ezt...beszélgetek valakivel, annak elmegye az érdeklődése, és nekem kell fenntartani, vagy elköszönni, és sohaviszontnemlátás. Az pedig nem jó érzés:(

L

2016. aug. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én lány vagyok, és vannak emberek, akikkel egyszerűen nem tudok beszélgetni akkor se, ha akarom, meg vannak olyanok, akikkel napi 25 órát tudnék dumálni.

Nekem az ismerkedés eleje rettenetesen nehéz, sose tudtam, hogy olyankor miről lehet/kell beszélni. Utána már megy, ha sikerül feloldódnom, de addig nagyon keservesen, és sokszor adja fel vagy a beszélgetőpartnerem, vagy én.

Nem tudom, mi okozza.

22L

2016. aug. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy közös élmények, programok nélkül, csak és kizárólag a neten én se tudnék beszélgetni 1-2 nappal tovább senkivel. Miről kéne? Soroljuk fel, hogy mi a kedvenc színünk meg a hobbink, aztán örüljünk neki? :D úgy marha nehéz, hogy nincs semmi közünk egymáshoz.
2016. aug. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!