Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ennyire közömbösek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire közömbösek a neten a lányok?

Figyelt kérdés

Azt tapasztalom, hogy mindig egyedül én teszek érte, hogy fennmaradjon egy beszélgetés, ők meg csak válaszolgatnak, aztán pár nap után már vissza sem írnak...

vagy én csinálok valamit nagyon rosszul, és nem tudok elegendő vonzalmat ébreszteni bennük, hogy ők is akarjanak beszélgetni?

És egyébként ez nem csak akkor igaz, ha éppen társkeresési célból írok lányokra a neten, hanem csak ha úgy szimpla beszélgetésnél is ugyanez a vége..

Ennyire nem nyitottak a mai lányok, ennyire nemtörődömek? Vagy velem lenne a gond?


Már lassan ott tartok, hogy nem is írok egy lányra se, mert úgysincs semmi értelme...



2016. aug. 4. 13:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

jól értem, hogy heteken keresztül szeretnél levelezni? Ennek kevés értelme van, kivéve, ha világhírű filozófus vagy író az illető. :-) Ha tetszik neked a lány, akkor hívd meg személyes találkozóra. Vagy elfogadja, vagy nem, de ismeretlen emberrel tényleg nehéz sokáig csevegni. Nincs miről.

Egyébként nem vagy negatív írás közben? Ne nagyon használd a nem szót, se hogy nem tudom, nem emlékszem, nem bírtam, nem vagyok benne biztos, stb.

2016. aug. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!