Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi jelent az hogy a csinos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi jelent az hogy a csinos kolléganőm mindig úgy ül előttem hogy lássam nincs rajta bugyi úgy hogy vőlegénye van?

Figyelt kérdés
Pedig félénk visszafogott fiú vagyok
2016. aug. 4. 15:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%

Azt jelenti, hogy neveletlen kislány, aki nem tanulta meg, hogy hogyan illik viselni egy nőnek a szoknyát / ruhát.

Képzeld el, hogy nyolcvan évesen is ugyanígy fog villogtatni merő megszokásból. Ugye, már nem is olyan csábító?

2016. aug. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Titusztitusz ***** válasza:
46%
Na ugyan mit...Gondolom azt szeretné,hogy NE LEGYÉL félénk,visszafogott kisfiú...Ha érted amit mondani akarok...
2016. aug. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Lehet nem is esett le neki, hogy belátsz oda. Szimplán bamba. Mivel bugyit sem hord, nem lehet egy észlény. :D
2016. aug. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 rrrrrreennnnn ***** válasza:
38%
Azt,hogy az éj sötét leple alatt,amikor az emberek átváltoznak vámpírrá,ő is át akar alakulni. Csak ő rI B @nccá... Veled... Is...
2016. aug. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 cukilányka 0.0 ***** válasza:

Azt jelenti, hogy kész van az ebéd, a hasadra süt a nap!


20L

2016. aug. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Valóban nincs rajta bugyi, vagy csak úgy gondolod?

Látod a muffját?

2016. aug. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igen volt hogy láttam. Szóval biztos a dolog
2016. aug. 4. 16:20
 8/14 Titusztitusz ***** válasza:
46%
Na látod kérdező... TE MAGAD írtad az előbb,hogy "biztos a dolog"...Akkormeg mi is a kérdés?
2016. aug. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én már letepertem volna...
2016. aug. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Attól függ,ha leül és hátradölve és keresztbe rakja a lábait de úgy,hogy a combját lásd és picit feljebb emeli,mellette sejtelmesen mosolyog rád,kicsit kacérkodik akkor bejössz neki.

Tetszik a lány?

Próbálkozz nála,lehet a vőlegényével vagy nem boldog vagy csak a zseton végett van vele,HA azt látod nem boldog a vőlegényével,pl ha nem említi meg ha beszélgettek és flörtöl akkor hajrá,ha boldog akkor viszont max otthon masztizzál rá.

Ezt neked kell látnod,figyeld a jeleket.

2016. aug. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!