Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok milyen szexi fehérneműn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok milyen szexi fehérneműnek örülnétek, ha meglepne vele a pasitok?

Figyelt kérdés
Életkort is írjatok.

2015. nov. 12. 09:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%

combharisnyának,vagy kombinénak,de lehet melltartó v bugyi is :)

29N

2015. nov. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%

Attol fugg hogy a te oromodre is. Vagy csak hogy mindennapokra meglepd :)

Ha mindennapok akk vlmi csipke melltarto es hozza szep bugyi.

Ha te orodomre is. Akk vlmi szexi osszeallitas combfixel :)

2015. nov. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
2%
Mivel nekem a fehérnemű egy funkcionális ruhadarab, ezért semmi szexinek nem tudnék örülni (mondjuk másnak se, mert a napi hordásra szánt fehérneműim megvásárlása meg az intim szférámba tartozik). Ha már meg akar lepni a pasim ilyesmivel, akkor olyat vegyen, aminek ő tudna örülni, legalább arra ne nekem legyen gondom.
2015. nov. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
71%
Utolso te mekkora paraszt vagy jo isten. Ilyen felfogassal jo lehet az elet.
2015. nov. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%

őszintén szólva már nagyon sok szexi fehérneműm van... csipkés melltartó combfix stb. szóval inkább vmi extrémebb darabnak örülnék. vmi bőr v latex...

esetleg vmi fűző, fűzős ruha ilyesmik. extrémebb harisnya. vmi szexis csizma a hálószobába :D ilyenek jöhetnek.. persze szolidabb darabnak is örülnék, ha ő azt akarna venni....

2015. nov. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%

Kedves négyes! Lehet, hogy paraszt vagyok, de ezt biztos nem abból következtetted ki, hogy nem szeretem azt a fehérneműt, ami csíp, szúr, viszket és bevág, valamint amikor lekerül, akkor éktelen piros csíkok rombolják az illúziót. Nekem a fehérnemű továbbra is egy funkcionális ruhadarab, szeretem ha puha pamut, ha sehol nem vág be, ha télen meleg, nyáron nem fülled bele a bőröm. Ennyi.

Ezzel együtt én is csipkés bugyogóban, meg combfixben megyek randira, és abban várom a barátomat. Nem azért, mert én élvezem, hanem azért, mert ő igen. Viszont a kérdésre továbbra is az a válaszom: én semmilyen szexi fehérneműnek nem örülnék, de ha már meg akar lepni, akkor olyannal tegye, ami neki tetszik, elvégre az ő örömét szolgálja, nem az enyémet. Ha ez parasztság...

Szerintem nagyobb parasztság leparasztozni valakit arra az egy információra alapozva, hogy nem szívesen hord szexi fehérneműt.

2015. nov. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%

5-ös. valami nagyon rossz helyen vásárolhatsz, ha neked a szexi fehérnemű csíp, viszket és bevág, ráadásul allergiás reakciókat okoz (?). persze lehet, h cska szimplán túl kicsi méretet veszel?

én az Intimissimiben, Tezenisben, Baci stb veszek fehérneműt, és még sose volt ilyen gondom. sőt, van olyan darab, ami kényelmesebb, mint egy olcsóbb helyen vett sima melltartó. szóval minden a minőségen múlik.

2015. nov. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%
előző vagyok, nem az 5ösnek hanem a 6-os válaszolónak címeztem amit írtam :)
2015. nov. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
96%
Tényleg nem akarok felesleges vitát, de... Elfogadom, hogy x és y jól érzi magát ha a tanga bevág a fenekébe, és nem csípi a combfix szilikonja, cserébe annyit kérek, hogy ne parasztozza már le z-t, amiért az nem élvezi annyira, mint ő. Köszönöm.
2015. nov. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
94%

Csini melltartó,fkete csipke

Francia bugyi(nem vagyok a tanga híve,brrr) szexibb sztem ha sejtet

:-)

Harisnyatarto

Combfix

Egy komplett felszerelés

22N

De ha barátnődnek vennéd úgy is akkor lesz a legjobb ha lekerül....

2015. nov. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!