Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy fiatal, huszonéves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiatal, huszonéves lány csak nyolc-tíz nap után jelöli vissza a férfit FB-on, az mindenképpen azt jelenti, hogy "visszajelöltelek, de ezzel mutatom, hogy nem vagy számomra kicsit sem fontos"?

Figyelt kérdés
Azt észrevettem, hogy egy-két nappal a visszajelölés előtt több embert már felvett, részben emiatt is feltételezem azt, hogy ezek alapján valószínű nem jön számításba neki a másik, mint férfi. Legfelejebb csupán mint barát. Jól, vagy rosszul gondolom?

2016. aug. 6. 11:30
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
De ahogy írtam, Nektek legyen igazatok! ;) Őszintén!
2016. aug. 6. 15:12
 12/21 s55 ***** válasza:
Csak annyit szeretnék még hozzátenni az eddig elmondottakhoz, hogy annak, hogy volt akivel előbb lett ismerős, az lehet a magyarázata, hogy ő jelölte be a másikat és az jelölte akkor vissza.
2016. aug. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Hosszú ideig nem volt újabb ismerőse (felvettek száma nem nőtt), aztán pár nap alatt egy csomó. Fordítva volt ez, ő jelölte őket vissza.


És csak a legvégén a másikat. Akit elvileg elsőnek "illett" volna.


Emiatt nem tudom, hogy ez burkolt lerázás akarna-e lenni? Feltételezem itteni hozzászólásokból (is) kiidulva, hogy ha bejött volna neki a férfi, akkor csak őt jelölte volna elsőnek vissza?


Most már fogalmam sincs mit tehetne... Mivel nem lenne tolakodó, amivel egyúttal nem égetné le önmagát sem?

2016. aug. 6. 22:37
 14/21 s55 ***** válasza:
Ez esetben én elképzelhetőnek tartom, hogy ha nem is teljesen tudatosan történt, az a néhány nap jelentheti azt, hogy elgondolkodott rajta, akarja-e, hogy az ismerőse legyél, tehát voltak kétségei.
2016. aug. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

"Tehát voltak kétségei."


Rátapintottál a lényegre, pont emiatt írtam ki ezt a kérdést, mert nem lehet eldönteni a fenti hozzászólások fényében, hogy most ez jót (hiszen mégis csak visszajelölte, még ha gondolkozott is rajta), vagy ellenkezőleg, inkább rosszat jelent (vagyis visszajelölte, de mivel sokáig gondolkozott rajta, ezért nem valószínű, hogy igazi férfiként (azaz esélyesként) tekint a férfire, tehát betette barát-zónába)?

2016. aug. 7. 13:30
 16/21 s55 ***** válasza:
Na igen, szerintem is lehet mindkettő, idővel viszont biztosan elválik, melyik volt a kettő közül (pl írsz neki, vagy likeolja-e valamidet)
2016. aug. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Ennyi idő késéssel szerinted írhatna a férfi még neki? :)


Kép(ek)et még nem lájkolt, bár a fickó sem a leányzóét... :P

2016. aug. 9. 13:47
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

#9, ha ismernéd a nők működését pont fordítva gondolnád :)

"Visszajelölöm, de csak kicsit később, nehogy azt higgye, hogy könnyű préda vagyok" :D


Amúgy én -személy szerint- már tökre ráuntam ezekre a férfi-női játszmákra.


(#6)

2016. aug. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Tizennyolcas!


"Visszajelölöm, de csak kicsit később, nehogy azt higgye, hogy könnyű préda vagyok."


Szerinted csupán ennyi van a háttérben? Csak ez? :) Lehet tényleg nem értem a női agy működését, én eddig szinte szentül hittem, hogy (esetlegesen) inkább ezzel akarta a másikat finoman lerázni... :D Bár igazad lenne! (Remélem lesz is.)

2016. aug. 9. 14:20
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha én lennék hasonló helyzetben, én is így csinálnám ;)

Bár én utálom már ezt, annyira unom, hogy miért nem vállalhatjuk fel, ha szeretünk valakit ...


(#6, #18)

2016. aug. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!