Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok ez igaz? Amelyik pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ez igaz? Amelyik pasi 30 éves koráig nem talál párt az egyedül marad. Aki nem volt sikeres a nőknél fiatalabb korában az most sem lessz. A nők nem szivesen ismerkednek 30 éves pasikkal.

Figyelt kérdés
2016. aug. 7. 09:44
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
58%

Nem vagyok lány, de ezt a baromságot honnan szedted?


Van egy olyan mondás, hogy "a férfi úgy öregszik, mint egy jó bor, míg egy nő úgy mint a tej".


Szerinted?

2016. aug. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
68%
Ez igaz. Csak az utolsó mondat nem igaz. A nők szívesen ismerkednek sármos, jóképű, gazdag, 30 éves férfiakkal. Azokkal nem ismerkednek soha, akik 20 éves koruk után még szüzek és átlagos külsejűek és a szüleikkel élnek. Én anyámmal élek, 25 éves szűz vagyok, tehát jó eséllyel nem lesz nőm, de ez már engem nem is érdekel igazán. Én jól vagyok egyedül is, a szex meg nem létszükséglet, ahogyan egyesek állítják, mert, ha tényleg létszükséglet lenne, akkor én már nem élnék és nem írogatnék itt a gyk-n.
2016. aug. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
59%
Nézzél már szét, 30 feletti pasik sorba akasszák fel magukat, mert ennyi volt az élet. 30 felett nem hogy nek kell a pasi, hanem rá sem nézhet egy nőre sem.
2016. aug. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
82%
AZ az igaz, hogy a házasságok több mint fele válással végződik. Az hogy talál valaki egy párt semmit nem jelent. Amivel a legjobban megszívhatja az ember, ha fizetni kell gyerektartást.
2016. aug. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
86%
Én igazából viccesnek találom, hogy a nők menekülnek egy 20 év feletti férfitől, ha megtudják róla, hogy még szűz. Ez szerintem aranyos vonás a nőkben, meg nevetek amikor olyat olvasok neten, hogy a 20 feletti szüzek biztos elmebetegek, meg pszichopata sorozatgyilkosok. XD Szerintem ezek a nők olyan aranyosak, mint egy bojtos farkú, pici nyuszó. :D
2016. aug. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
58%

Úgy gondolom ha a lányokat kérdezed egy átlagos 30-as semmi extrával nem olyan vonzó!

Ha nőket kérdezed, átlagos 30-as aki dolgozik, nem fél a fizikai munkától (szerel, barkácsol)nem zülött, nem agtesszív. Az jó eséllyel talál párt.

Csak mindenki magához hadonlót keressen. Tehát egy átlagos férfi ne tini barbikirálykisasszonyt keressen 95-ös mellbőséggel és 50kg-al.

2016. aug. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 Ez a nevem! ***** válasza:
92%
Ez marhasäg! En 32 eves Pasi voltam,amikor megtalältam az igazi pärom,akivel mäig együtt elek es jövöre születik a 2-dik gyerekünk.Elötte nekem sem volt tartos kapcsolatom es pesszimistän älltam a dologhoz,miszerint hogy nekem mär soha nem lesz senkim.Nem szabad igy gondolkodni!Nehez tärsat talälni ez teny,de ez olyan dolog,mint ahogy a lepket sem tudod megfogni ha kergeted,de ha csendben leülsz,akkor a välladra fog szällni ;-)
2016. aug. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
49%
Ez azért baromság, mert a nők kivétel nélkül minden férfit elmebetegnek gondolnak, akit nem rajong körbe egy időben minimum egy tucat nő, aki 30 éves korára nem szerzett minimum két diplomát, egy luxusautót, egy luxusvillát, s aki nem úgy néz ki legalább, mint Lazar Angelov. That's all, folks!
2016. aug. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
63%
8-as akkor én súlyosan elmebeteg, aberrált állat vagyok, meg minden, mert engem még soha egy nő se rajongott körül, nem, hogy egy tucat. Anyámmal élek családi házban, mindenhová buszokkal járok, mert nincs autóm és szűz vagyok 25 évesen. :D
2016. aug. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
és egy diplomám sincs. Ez borzasztó, sürgősen Pszichiátriai kezelésre szorulok.
2016. aug. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!