Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek egy jo buliba fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy jo buliba fel lehet szedni egy normalis pasit aki nem megcsal es tenyleg rendes?

Figyelt kérdés
Budapesten veszelyes egyedul menni buliba magassarkuba meg ruciba full sminkbe??? 2.kerulet es kornyeke ?

2016. aug. 7. 11:54
 1/10 anonim ***** válasza:
79%

:)


...és menj taxival.

2016. aug. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Van rá egy kis esélyed, mint a németeknek a sztálingrádi győzelemre. 1942. őszén az se sokon múlott. De, ha megcsalnak, akkor én itt leszek neked, én sose csalnálak meg, mert nem kellek senkinek.
2016. aug. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Sztálingrád más volt. Sztem a kérdező nem fogja elkövetni azt a hibát, hogy a szárnyakra csak román és olasz seregeket telepít...
2016. aug. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3-as Ez jó volt! :D
2016. aug. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szoval szerintetek veszelyes???
2016. aug. 7. 12:05
 6/10 anonim ***** válasza:

Én sehol nem császkálnék szexi ruciban egyedül éjszaka.

A kérdéses pasasnak meg 50-50% esélyt adnék.

2016. aug. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%
Ribinek beöltözve normális palit buliban nem fogsz találni. Olyat aki megdönt kamu dumákkal igéretekkel olyat viszont jó sokat.
2016. aug. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Noren1989 ***** válasza:

#8assal értek egyet.

A kinézeted alapján fognak téged megítélni, a buliba senki le nem szarja a személyiségedet.


26/F

2016. aug. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Fel lehet, én pl ilyen vagyok, persze minden hibámmal együtt. Szívesen találkoznék buliban megismert nővel, ha szimpatikus ott a szórakozóhelyen.
2016. aug. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem minden kapcsolatom ugy indult,hogy szorakozohelyen ismerkedtunk meg.

(Mondjuk az en oltozekem szolidabb.Ha egy szal semmibe,10centis cipobe egy kilo vakolattal az arcondon jelensz meg,akkor lehet sikered,de leginkabb szexre.)

2016. aug. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!