Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, ha a barátom megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha a barátom megcsal álmában? Ti gyakran álmodtok ilyet akkor is, ha van barátnőtök?

Figyelt kérdés

Sokszor mondja a párom, h megcsalt álmában, és mennyire jó volt. Pedig elvileg nagyon szeret. Szerintetek?

17L


2012. febr. 29. 20:16
 1/10 anonim ***** válasza:
ha annyira jó volt, akkor biz nagyon szerethet
2012. febr. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
én is ettől félek.
2012. febr. 29. 20:17
 3/10 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
Kissé tapló a barátod,ha még el is mondja! Lehet, hogy másik nőre fáj a foga.
2012. febr. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
álmomban én is kefélek össze-vissza...mégsem csalom meg a való életben
2012. febr. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

akkor nagyon gyökér barátod van, részvétem...én gyakran álmodok pár lányosztálytársammal szépeket, de nincs barátnőm...ha lenne akkor se mondanám el neki, mert úgyse csalnám meg, egyszerűen csak hülyeséget álmodtam...talán nem is csalt meg álmában csak kitalálta mert valamit el akart érni vele!

17F

2012. febr. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
én ha úgy alakul az álmom, akkor se tudom megcsalni, hiába csak álom... tudom, h fiúknál más, gyakran álmodtok ilyeneket. de kicsit rosszul tud esni. :S
2012. febr. 29. 20:20
 7/10 anonim ***** válasza:
Gondolom ha minden nap ezt álmodja akkor lehet van egy kis gond, ha csak időnként nem nagy ügy.
2012. febr. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
csak időnként. :)
2012. febr. 29. 20:30
 9/10 anonim ***** válasza:
ez csak álom, nehogy már erre alapozz!!!!!
2012. márc. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az a gáz, hogy a párod ilyeneket álmod, hanem az, hogy 1: meg is osztja 2: még hozzá teszi, hogy milyen jó. Az önbizalmadat akarja elvenni, vagy nem tudom, de nagyon tapintatlan.
2012. márc. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!