Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 év körüliek, nektek is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 év körüliek, nektek is ilyen nehéz párt találni?

Figyelt kérdés
30 éves nő vagyok. 16 éves koromtól 27 éves koromig tartós több éves kapcsolataim voltak. 27 éves koromtól ezidáig nem találtam társat magamnak. Voltak több hónapos kapcsolataim, de mindig volt valami, vagy házas volt az illető, vagy nem passzoltunk, vagy csak szexet akart stb.... De a legtöbb csak szexet akar. Volt rá többször példa, ha nem kapták meg amit akartak,(pár napon belül) egyszerűen otthagytak, leléptek. 30 évesen már szerettem volna családot alapítani, de ha így haladok, nem tudom mi lesz velem :(((( Másnak milyen tapasztalatai vannak 30-on túl?

2016. aug. 7. 22:29
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
64%
Ne haragudj meg érte, de ha csak szexet akarunk tőled, akkor túl magasra lőtted be magad, nem a saját ligádban játszol.
2016. aug. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 A kérdező kommentje:
Nem haragszok, várom a válaszokat és a tanácsokat.
2016. aug. 7. 22:36
 3/48 Noren1989 ***** válasza:
51%

Meg kell mondjam, hogy a 30nak csak az alsó határát fogom súrolni...a pártalálás nagyon negm egyszerű feladat. A napokban is beszélgettem egy nővel, minden klappolt, csak túl érzéki oldalt is felfedezett bennem, így lapátra tett, készakarva.


Furák az emberek, s sokszor ők maguk sem tudják, hogy mit akarnak. Pl szexet én is simán szeretnék, de lehetne belőle szeretkezés is.


Családalapítás nálam szerencsére nem gond, 1: nem gondolkozok benne, 2:amúgy is van még 15évem.


26/F

2016. aug. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
72%
A tanácsom akkor az, hogy engedj kicsit a nem olyan magas, nem olyan pénzes, elvált/gyerekes, talán fizikai munkát végző férfiaknak is.
2016. aug. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
100%

Jah, elég nehéz... Már-már szinte lehetetlen... Nekem legalábbis nagyon mem megy... Pedig, nincsenek rossz adottságaim. Ki érti ezt?!

29/f

2016. aug. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 A kérdező kommentje:
Pénz, magasság stb nem számít nálam. Külföldön élek, itt a legtöbb szintén külföldi, magyar vagy egyéb ember fizikai munkát végez. Fizetést jelenlegi barátomnál se kérdeztem még. Egy hónapja vagyunk együtt. Külsőről annyit, volt valaki, akivel kétszer találkoztam, alacsony, kancsal, fogai se voltak szépek, de nekem tetszett. Aztán ugyanígy jártam. Valami gond van velem az biztos, de mi lehet az...
2016. aug. 7. 23:02
 7/48 anonim ***** válasza:
háát ha a szűk környezetemet veszem akkor lehet h defektesek közt élek, de ha a volt általános, és középsulis osztálytársaimat veszem ami nagyjából 35 ember, abból 3 nak van gyereke, és 1 házas....és mind 30-31 évesek vagyunk....ilyenkor mindig erre gondolok
2016. aug. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 A kérdező kommentje:
Nálam pont fordítva van. Volt osztálytársaim nagy része házas és gyerekük van. Mindig szembesülnöm kell ezzel, ha nézem a Facebook-ot, mindenkinek család csak nekem nem. Ennyire sz@r ember vagyok? Mindig ez jut az eszembe...
2016. aug. 7. 23:23
 9/48 anonim ***** válasza:
100%

"Fizetést jelenlegi barátomnál se kérdeztem még."

Ha van párod, akkor miért panaszkodsz? Vagy további barátokat akarsz még mellé?

2016. aug. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 Noren1989 ***** válasza:
70%

Még egy érv, hogy ne mérickéld az életedet máséhoz.


Nem ugyanabban tempóban alakulnak, fejlődnek ki emberi kapcsolataink. Nem ugyanúgy érik meg a személyiségünk, gondolkodásunk.


A fészbukot meg felejtsd el. Versennyé teszi az ember egyszerű életét is.

2016. aug. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!