Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire jönnek be az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jönnek be az olyan lányok a férfiaknak akinek nincs széles csípője és a popsija is lapos, kicsi?

Figyelt kérdés
2016. aug. 8. 18:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%

Részemről pont nem számítana.

Amúgy ha szeretnél formásabbat, akkor tudsz rá edzeni. Óriási változás nem lesz, de azért formásít mindenképpen.

2016. aug. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Nekem bejönnek az ilyen lányok. De mindenkinek más az ízlése.
2016. aug. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Titusztitusz ***** válasza:
76%
Szerintem biztosan akad olyan férfi,akinek bejönnek az ilyen alkatu lányok...Mondjuk én sose tartoztam ezen illetők közzé,dehát ez természetesen semmit sem jelent...
2016. aug. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
39%
Én is a széles csípőre gerjedek, sorry.
2016. aug. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
Ha normális a lány, akkor bejön.
2016. aug. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%
Volt már ilyen bnőm, és az ellenkezője is. Nem ettől függ, hogy bejön-e
2016. aug. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

egyáltalán nem

gondolom melle sincs semmi

2016. aug. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha a személyisége tettszene, akkor nem érdekelne a lapos hátsó...
2016. aug. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
14%
Egy alaktalan csaj egyáltalán nem vonzó!!
2016. aug. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
57%

Nekem egy ilyen csaj kizárólag akkor jön be, ha hajlandó az ágyba is bejönni, hehehe...


A viccet félretéve: ha az arca szép (nem kell világszépe legyen, csak ne nyilvánvalóan ronda), ha a gondolkodása, ízlésvilága illik az enyémhez, és ha nem olyan a kinézete mint egy májas hurkának (magyarán ha nem kövér), akkor nagyjából tojok minden másra, ami ezen túl van. Mindebből máris következik, hogy nem izgat ha a csípője nem széles, az se ha az egész csaj csak egy girnyó fogpiszkáló, tőlem lehet olyan deszkalapos is hogy ha megsimogatom, szálka megy a kezembe. Nem azt mondom hogy azt szépnek tartanám, mert NEM, csak egyszerűen nem izgat a dolog, mert egy egész rakás dolog van ami ennél milliószor fontosabb.


És ellentétben azzal amit a csajok hisznek, állítom, hogy e gondolkodással nem vagyok egyedül a férfiak közt.


Egy példa:


—Általános iskolában volt egy osztálytársam, egy fiú, aki az iskola réma volt, akkora vagány, féltek tőle, verekedett, rosszul tanult, minden, a lányokkal is durva és lekezelő volt. Kábé 30 évesen, véletlenül a vonaton összetalálkoztam vele. Egy csajjal volt együtt, de az a csaj aztán minden volt csak nem világszépe. Helyes kis pofija volt az igaz, de még az is inkább jelentéktelen. És az egész csaj egy kis girnyó semmiség. Még azt se mondhatnám hogy valami csodás lángelme lett volna mert alig szólalt meg, — de nem is kellett hogy beszéljen, mert már rég elcsavarta a vagány gyerek fejét. A srác egész úton csak a lány kezét fogta, csak őt bámulta, látszott hogy teljesen bele van habarodva, ha a lány mondja neki kész lett volna habozás nélkül kiugrani a robogó vonatból, az biztos! Korábban meg annál sokkal szebb, meseszép lányok se kellettek neki!

Akkor azonban minden második szava csak ilyesmi volt, hogy „ugye drágám?”, „jó lesz így, kedvesem?”, „egyetértesz ezzel, szerelmem?”, „Ha neked is megfelelne így, aranyom”, „ha nem ellenzed”, „persze, ha netán te másképp óhajtanád, akkor természetesen”...


Szóval, hidd nekem el, nem ettől függ, kellesz-e valakinek.

2016. aug. 12. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!