Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek tetszenek a természetes lányok?

Figyelt kérdés

Sokan megbámulnak meg bepróbálkoznak nálam, de nehéz eldönteni, hogy azért teszik, mert tényleg szépnek találnak, vagy mert épp nincs jobb csaj a láthatáron.


Nőies alakom van, szélesebb csípő, kerek popsi, sokat edzek is rá. Hosszú, hullámos hajam van, sosem szoktam besütni meg vasalgatni, nem is festem, hanem maximum befonom, és utána göndörebb. Sminkelni keveset szoktam, maximum egy kis szempillaspirál, műkörmöm sincsen, és nem is festem a körmömet soha. Öltözködésben az elegánsabb stílust kedvelem, nem szoktam kipakolni semmimet, magassarkút sem hordok.


Nektek bejönnek az ilyen lányok, vagy inkább a "cicásabb" csajok?


2016. aug. 8. 19:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%

Ha őszinte vagyok, akkor be tud jönni bármelyik(nem hájas) nőtípus.

Imádom a széles csípőt, vastagabb combokkal, de a vékonyabb lányok is tudnak tetszeni.

A te típusodra szavaznék, ha muszáj lenne választani.

2016. aug. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
60%
Igen, hosszútávú kapcsolatra csakis ilyen lány jöhet szóba.
2016. aug. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%
Nem. Nekem a mű gumilányok az ideáljaim. A legjobb, ha betonból van öntve.
2016. aug. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
11%
Csak az ilyen naturális szépségek jönnek be. :)
2016. aug. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
52%
Kizárólag a természetes lányok tetszenek. A haj- és körömfestés a maximum, ami belefér, de az sem tetszik.
2016. aug. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
60%
Adjál képet. A Besenjő Pista bátsival majd megnézegetjük aztán megmondogatja hogy tetszike nekem. Hogyha úgy döntögetünk hogy tetszel nekem akkor veszek neked kakaóstekertset, amiből kikaparom a tölteléket nehogy összekenjed vele a kezedet.
2016. aug. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
57%

Akinek a cicásabbak jönnek be, az azoknál fog próbálkozni, akinek meg a természetesek, az meg azoknál.

Ha nem jönnél be nekik, akkor nem próbálkoznának be nálad, ez ennyire egyszerű.

2016. aug. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
54%

Nekem tetszik, de ha odamennék egy ilyen lányhoz, vagy hozzád, biztos, hogy nem foglalkoznál velem.

Szóval áruld el, nálad milyen pasik jöhetnek számításba?

2016. aug. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Sokféle srác tetszett már. volt már top pasim is, de randiztam már egy átlagos, félénk sráccal is, mert olyan jólelkű és megértő volt, mint senki más.
2016. aug. 8. 20:04
 10/14 anonim ***** válasza:
30%
Nem ettől függ, hogy bejön-e. De mindenképp előny.
2016. aug. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!