Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az gáz ha egy 36 éves pasi az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha egy 36 éves pasi az anyjával él?

Figyelt kérdés
Soha nem volt nője, csak egy ál-kapcsolata van évek óta.

2016. aug. 9. 01:14
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Mi az az ál-kapcsolat?
2016. aug. 9. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Van egy nő, akihez eljár, elmennek nyaralni, de pl ha a pasi családi rendezvényre megy, nem viszi...mindenkinek azt hangoztatja hogy kapcsolat van köztük, viszont a nőtöl tudom, hogy még soha nem feküdtek le.
2016. aug. 9. 01:21
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nem az a gond, hogy az anyukájával él, ennek komoly anyagi vagy egyéb okai is lehetnek, engem az ilyen sosem frusztrált.

Az inkább a baj, hogy valamiért nem keresi a társát, sőt hazudik róla. Bár ez sem baj, csak nem értem miért jó ez.

2016. aug. 9. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Elég jól keres, azzal nincs gond. Csak a nő, aki történetesen a barátnőm, sokat panaszkodik miatta. Nem érti miért ragaszkodik hozzá, írogat ha nincs nála, amint végez a melóval szalad hozzá... Stb... Szóval érthetetlen ez az egész..
2016. aug. 9. 01:27
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Tehát a nő panaszkodik, hogy nem fekszik le vele a srác? Jól értem?
2016. aug. 9. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Meg ami a legfurább, hogy mindenki úgy tudja, Boldog kapcsolatban vannak. Én is most tudtam meg, mert a csaj kiborult. Először nem is hittem neki, hogy csak úgy "elvannak"
2016. aug. 9. 01:29
 7/32 A kérdező kommentje:
Nem panaszkodik, csak most derült ki hogy nincs köztük szex, sosem volt, a pasi mégis úgy beszél mindenkinek hogy milyen boldog párkapcsolata van
2016. aug. 9. 01:30
 8/32 anonim ***** válasza:
És miért nem próbálkozik a barátnőd? Mármint érted, teperje le! Aztán ha nem, hát nem. Akkor majd eldönti, hogy így is akarja-e ezt a boldog "párkapcsolatot".
2016. aug. 9. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Próbálkozott. Nyaraláskor. Azt mondta csak csikizte a csávó ő meg megunta. Aztán egy hétig csak aludtak egymás mellett. Meg ma is mikor mesélte, irogatott neki a csávó...
2016. aug. 9. 01:37
 10/32 anonim ***** válasza:
Csikizte? :D Most szó szerint? :D
2016. aug. 9. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!