Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a pasinak 31 évesen még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasinak 31 évesen még sose volt párkapcsolata, és most megtalált téged aki szeretné, de fél tőle is, akkor mernétek beszélni a pasi anyjával?

Figyelt kérdés
Szóval van egy 31 éves pasi és 22 /l vagyok, és a pasi nagyon félénk és csajozás terén egy lúzer, pedig teljesen jól néz ki, és egyébként normálisnak is tűnik, de még sosem volt párkapcsolata mert fél a nőktől, meg a kapcsolattól, és elégedetlen önmagával valószínűleg, valamint problémái vannak az ágyban, és nem érzi magát férfinek. Az anyukája nagyon kedves, és aggódik is miatta. Nem akarom megmagyarázni miért kell nekem egy ilyen pasi, szeretem és kész, velem eljutott odáig hogy lefeküdjünk egymással kétszer is, és talán több is lehetne, ha merne felelősséget vállalni, és bele merne menni egy kapcsolatba, és felnőne végre agyilag hozzá. Egyébként értelmes és szorgalmas ezeket leszámítva, szóval megérné vele foglalkozni. Ti mernétek beszélni az anykukájával, ha igen akkor hogy tennétek oda magatokat, ha jóban vagytok az anyukájával, de nem akarjátok elriasztani őt se meg a pasit se
2015. dec. 29. 09:29
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Az egyetlen megoldast az anyjaban latom azert mennek el hozza,de kozben felek is mert meg sosem tettem ilyet,ezerszer vegiggondoltam mar ezt,probaltam massal osszejonni de nem tudtam mert szeretem ot,tenyleg megprobaltam mindent hogy kiverjem a fejembol,tudom hogy kaphatnek jobbat,de nekem csak o kell.
2015. dec. 29. 09:35
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább hagyd hogy felnőjön a feladathoz. Ha még ezt is elintézitek a feje felett anyucival, még kevésbé fogja magát férfinak érezni
2015. dec. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Jaj,ne akarj te anyukával megmentőset játszani!

Inkább a pasival beszélj,elvégre róla van szó!

2015. dec. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Ebben igazad van, hogy mégjobban nem fogja magát férfinek érezni, de nem tudok jobbat, sajnos összevesztünk egy dolog miatt, ami miatt ő visszahúzódott, és nem tudok vele beszélni ez miatt, ezért gondoltam, hogy talán segíthetne az anyja, nem azt kérném tőle, hogy beszéljen vele, hanem csak elmondanám neki mi történt, és megkérném, hogy nekem adjon tanácsot, hogy hogyan közeledjek felé, hogy ne sértődjön meg mégjobban, és talán valamit elhinthetne rólam, de csak kizárólag annyira, hogy ne tűnjön fel, hogy mi beszéltünk egymással róla, mert nem akarom cikibb helyzetbe hozni, mint ami már eleve most is van.
2015. dec. 29. 10:03
 5/19 anonim ***** válasza:
Majd felnol😊
2015. dec. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Majd megenyhül.
2015. dec. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy neki tényleg soha nem volt kapcsolata nővel, és nekem ez furcsa, és szerintem mindenki másnak is az, biztos, hogy van valami érzelmi defektje, ami miatt nem volt neki, egyébként tényleg normális, és nem lenne vele semmi baj, csak hiányzik az életéből a szeretet, meg az ahhoz kötődő dolgok, és erről van szó, másrészt gondjai vannak odalent is, és az is eléggé visszavesz az önbizalmából, és ezek elég nagy bajok. Eddig kb mindenki kinevette meg minden, de én tényleg nem nevetem ki, és nemigazán hisz nekem sem, de mivel velem elért valamit, ezért reménykedek benne, hogy talán van esély. Tudom a 31 éves ember még nem öreg, de azért félek is tőle, hogy nem fog megváltozni, vagy hogy gondok lesznek vele, de szerintem ha talál egy társat magának, akiben megbízhat meg akitől várhat segítséget stb, akkor talán megnyilna. :( Nem? :(
2015. dec. 29. 10:07
 8/19 anonim ***** válasza:
Gondolom az anyja támogatása kellene. Illetve az, hogy legalább ne tegyen keresztebe nektek. Nos, ha valóban olyan kedves és aggódik a fiáért, akkor kétlem, hogy közétek állna. Persze a munka oroszlán része úgy is téged illet majd. Sok türelem, kitartás és biztatás kellhet majd. Főleg, ha tele van gátlásokkal.
2015. dec. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Teljesen tapasztalatlan ilyen téren, és azért kéne neki egy "felnőtt", aki elmagyarázza vagy más nézőpontot ad neki, mint ami az övé... Valami ilyesmire gondolok...
2015. dec. 29. 10:09
 10/19 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy haverom aki 28 éves koráig szűz volt,most csúnyán fogok fogalmazni,de már mindenki lemondott róla.Aztán cirka 3 év alatt megismerkedett egy kedves,bájos nővel,összeházasodtak,és már gyerekük is született,szépen élnek,nagy szeretetben.

Úgyhogy nem kell leírni senkit sem.Anyukával én nem beszélnék,a kettőtök kapcsolata nem tartozik senkire csak rátok.Az hogy félénk szerintem normális,ő most tart ott ahol általában 16-17 évesen tartanak az emberek,ők is félnek akkor,majd feloldódik.Ha szereted és ő is szeret akkor szépen kialakul majd minden.De ne siettess és erőltess semmit sem.

2015. dec. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!