Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak olyan oldal van ami társ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak olyan oldal van ami társ vagy szexpartner kereső vagy van ahol barátokat lehet találni?

Figyelt kérdés
Több oldalt néztem már de mindenhol mindenki kapcsolatot keres. Nekem az elsődleges célom inkább a barátok keresése lenne de persze bármi kialakulhat. Főként lányokkal szeretnék ismerkedni leginkább BAZ megyében, hol lehetne? 21/L
2016. aug. 9. 19:25
 1/5 anonim válasza:
Baz megye? Írj privi.
2016. aug. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szabadidő partnert én is keresek. 24F előző voltam
2016. aug. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Facebook

Erre is jó. Keresel egy csoportot a hobbyddal, érdeklődéseddel kapcsolatban, csatlakozol, ismerkedsz.

Egy haverom jó messzire költözött, és így ismerkedtünk meg (túrázás).

2016. aug. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A nők nagy része a társkeresőn is barátokat keres.
2016. aug. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Badoo? :)
2016. szept. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!