Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tudnátok teljesen ingyenes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok teljesen ingyenes társ (esetleg szexpartner) kereső oldalakat mondani?

Figyelt kérdés
Amit esetleg már ti is próbáltatok és tényleg ingyenes, és használható.

2015. okt. 19. 23:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sajnos eddig én sem nagyon találtam ilyet, régebben volt a Love.hu ami hellyel–közzel jól működött, de ma már azt sem használja szinte senki sem (sok év után a nyáron próbáltam újra), pedig még mobil aplikációt is csináltak hozzá. A többi vagy béna, használhatatlan vagy fizetős. De ami fizetős az sem biztos, hogy sokkal jobb. Sok a kamu profil, sok helyen egymástól lopják a szövegeket, amelyeket kiírnak. Marad az, hogy az ember eljárjon különböző helyekre akár teljesen egyedül is. Én is most ezzel fogok próbálkozni, addig sem otthon rothadok a gép előtt...
2015. okt. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Próbálok eljárkálni, igazából alapból megyek is, de sajnos nem olyan környezetbe, ahol olyan sok lány lenne. Direktbe pedig nem fogok egyedül beülni egy olyan helyre, ahol tudom hogy vannak és akkor "majd leszólítok egyet".

Szóval ezt sajnálattal olvasom :/

Meg van általában egy olyan stílusom, ami elég megosztó, és valljuk be, a neten kevésbé rossz beégni, mint élőben... huh, ez mekkora gyáva mondat volt :D

2015. okt. 20. 00:11
 3/11 anonim ***** válasza:

b*d*o


bocs,de nem írom ki,lehet ismered,(badu,így ejtik)

2015. okt. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
kupak.hu
2015. okt. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a "badu"-t megnézem, a kupakra meg mostanában nem tudok felmenni.
2015. okt. 20. 15:46
 6/11 anonim ***** válasza:
24%
A B és dupla O betűs tényleg egy opció lehet, én azonban ott valamit elronthattam, mert senki nem írt vissza és csak öreg nénémasszonyok írtak rám. :-)
2015. okt. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Mcgalagony17 ***** válasza:
88%

randik. hu Nekem nagyon bevált, nem is kell levelekre várni, azonnal lehet beszélgetni, mint skype-on :)


21/N

2015. okt. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnézem :) Találni normális és aktív embereket is? :D
2015. okt. 21. 19:02
 9/11 A kérdező kommentje:

Ó, a lávponthun már kaptam munkaehetőséget is, természetesen a munkakör a szex. Havi 80 ezer. Hát lehet ilyet visszautasítani?

Ja, lehet. :D

2015. okt. 21. 19:30
 10/11 anonim ***** válasza:
:-D Hahaha, volt ott annak idején minden amit csak el tudsz képzelni! Annál még sokkal elvontabb dolgok is, minthogy munkát lehetett szerezni! :-) :-D Nem volt valami erkölcsös társaság, az biztos! :-P :-D Viszont ameddig rendesen működött, nagyon sok barátot is szereztem ott. Sok lány volt, akikkel hihetetlenül jókat lehetett beszélgetni. Évekig nem tudtam leszakadni arról az oldalról. Sokáig elvonási tüneteim voltak miatta! :-) A legviccesebb az volt, hogy évekig dumáltunk egy lánnyal és csak nagy sokára derült ki, hogy igazából szomszédok vagyunk! Egy másik lánnyal meg három napig chateltünk egyfojtában, aztán mindketten beájultunk a gép előtt. :-D Ilyesmikre emlékszem. Én szerettem, kár hogy már teljesen kihalt...
2015. okt. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!