Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy csak a kövér lányokat sikerül bevonzanom?

Figyelt kérdés

2016. aug. 9. 21:11
 1/9 anonim ***** válasza:
56%

Miért baj ez?

Örülj, hogy legalalább ők hozzád szólnak...

2016. aug. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%
Ird le nagyjabol pontosan, hogy milyet szeretnél,?
2016. aug. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Nagyobb a gravitációs mezejük.
2016. aug. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mert gondolom ez van a fejedben: "Nem a kövér lányoknak akarok tetszeni / Nem a kövér lányokkal akarok kapcsolatot..stb.."


Az univerzum nem ismeri a "nem" kifejezést. Ehelyett csak ezt látja: "A kövér lányoknak akarok tetszeni / A kövér lányokkal akarok kapcsolatot.."


Tudom, bonyolultan fog hangzani, de a lényeg: azért vonzod be őket, mert nem arra összpontosítasz, hogy csinos vékony sportos lányt szeretnél magad mellé.


Nem kell elhinned, amit írtam, gondolhatod h..lyeségnek is, sokan ezt hiszik, attól még igaz.

Ez a vonzás törvénye, amit leírtam. Nézd meg youtube-on a Titok című filmet, hasznos lesz számodra!

2016. aug. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%

Mert titkon lehet őket szereted? ;)

Örülj neki, kezdésnek jó, nem? :)

17L

2016. aug. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%

Szerint te sem vagy jó pasi...

Ha számodra a duci nők nem vonzóak azon nem gondolkodtál másnak te sem vagy az??

2016. aug. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy sonkaszagod van és az orruk vonzza be őket.
2016. aug. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vagy talán azért, mert nagyon sokan el vannak hízva? Egyébként nekem is volt egy időszak, hogy minden nyolcvan kilónál nehezebb rám talált. Írtak, vigyorogtak stb. Mivel nem mozgatnak meg így elutasítgattam őket. Szerencsére az utóbbi időben nem nagyon jöttek, így legalább nem kell ezt a nem túl hálás elutasítgatást csinálnom. Nem kellemes dolog. Inkább senki mint egy olyan akit nem is akarok igazán, csak ő akar engem.
2016. aug. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én meg miért nem vonzom be őket?:(
2016. aug. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!