Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért szégyen egy férfinak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szégyen egy férfinak, ha a nagyon kövér nőket szereti?

Figyelt kérdés
Én nyíltan vállalom vonzódásomat a túlsúlyos hölgyekhez.Szépnek tartom a 150-200 kg-os nőket,és kiállok mellettük.

2016. aug. 7. 11:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%

Nagy kufferbe jó pakolni, de szégyen vele utazni...


Igazából nem kell szégyellned magad, kicsit sem.

Nem tudom, hogy bárki cikizett-e emiatt valaha, de a tippem az, hogy nem.

2016. aug. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ízlés dolga. Van akinek ez, van akinek az. Van aki a kövérekre gerjed, van aki a kilátszó borda és medencecsontra, van aki a gyurma-csajokra meg van aki a ránézésre is “félőrültekre“, van aki a beatnik ekre, van aki a plazaribikre, van a hipszterekre, van aki a magasakra stb.


De ezért cikizni..

2016. aug. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
4%
Mert egy olyan betegséget glorifikálsz, ami idehaza évente több ezer ember halálért felelős és igen, te is beteg vagy ha arra gerjedsz, ahogy más emberek szó szerint halálba zabálják magukat. Ennyi erővel a láncdohányosokra is bukhatnál, ők is következetesen égetik ki a saját tüdejüket és vesznek el éveket a saját életükből, vagy neked csak a szívrohamokra áll fel a farkad, de a tüdőrákra már nem?
2016. aug. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%

#4


Inkább meg se szólalj abban az országban ahol az alkoholizmus, részegeskedés, piálás “menő“ meg “vicces“

2016. aug. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Minden átlagostól eltérőt cikizni szoktak. Mivel kevesen gerjednek az ennyire túlsúlyos nőkre, nem tartozol a többséghez, ezért cikiznek. Ugyanúgy meg fognak szólni a kevésbé toleránsak. Ezzel együtt kell élni. Szerintem ne azon kattogj, hogy miben vagy más, és akkor nem fog zavarni.
2016. aug. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Csak tudod az alkeszeket nem emelik piedesztálra és nem tekintik vonzónak azt, hogy addig isznak, amíg szét nem olvad a májuk.
2016. aug. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%
Több alkesz férfinek van felesége/nője, mint kövérnek...
2016. aug. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
23%

Amúgy kérdező, nem értem, hogy mit kell ezen sírni. Én bőven benne lennék, hogy kinevessenek, ha cserébe vonzódnék a dagadt nőkhöz, mert iszonyatosan sok nőhöz jutnék hozzá és egész életemben válogathatnék közülük.

Sajnos azonban belőlem is undort váltanak ki, szóval sztem inkább örülj a beállítottságodnak és ignoráld a téged megmosolygókat.

2016. aug. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
14%
Az alkeszeket nem azért szeretik, mert alkeszek, legalábbis én még sose hallottam olyanról, hogy valaki azért ment hozzá egy férfihez, mert az alkoholista volt, ellenben zsírfetisizmusból már rengeteg embert vettek el, lásd. chubby chasers. Egy borzasztóan egészségtelen állapotban lévő emberre gerjedni olyan, mintha valaki a Down kórosokhoz vonzódna, vagyis gusztustalan, erkölcstelen és aberrált a szó minden értelmében. Ha szerinted az elfogadható, hogy valaki horribilisen elhízott emberekhez vonzódik, de az már nem, hogy ha valaki Parkinson kóros emberek remegő kezével vereti ki a saját farkát, akkor te egy képmutató dög vagy, hisz mindkét esetben semmi másról nincs sz, minthogy valaki egy beteg emberhez vonzódik pusztán csak a betegsége miatt.
2016. aug. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem szégyen!! Miért lenne az? Ki mondja ezt? Tán a hájfóbiás Béluska a szomszéd faluból? Hát pont szard telibe a véleményét! Ugyanis semmit sem ér!

Mindenkinek más tetszik. Van, akinek az 50 kilós...van, akinek 70..van, akinek a 120. Van, akinek az elől deszka, hátul léc..van, akinek az izmos..van, akinek a nagy fenék..és van, akinek a nagy mell. Tök mindegy. Aki meg az egészsêgből hadovál megintcsak elmehet a pi.csaba! Ugyanis a soványak, sportosak is ugyanúgy megdöglenek...és ugyanúgy lehet mindenféle betegségük, a cukortól kezdve a vérnyomáson át, a vadtagbélrákig! Nem a kilók szama határozza meg, ki egészséges és ki nem ... Pedig mennyivel egyszerűbb lenne az élet.... Az meg hogy hajlamosít erre arra a kövérség...igen, lehet. De a genetika is! Ha volt daganatos a családban, mindegy hány kiló vag,...mar meg van rá a hajlamod neked! Szopszafon. Szóval nem kell itt a rizsa... Meg a fa.szság. mindenki szeresse azt, akit...amit akar! Anélkül, hogy érdekelné kinek tetszik ez vagy sem!

2016. aug. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!