Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért meséli félve a srác, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért meséli félve a srác, ha "rosszat" csinált?

Figyelt kérdés

Még csak az ismerkedos fázisban vagyunk, de amikor éjszaka ér haza, egyből ír nekem, hogy hazaért, minden rendben, illetve tudja, hogy nem szeretem az alkoholistákat meg videojatekosokat, ezért amikor szokott inni, mindig mondja, hogy azért nem volt nagyon részeg, csak pár sört ivott, vagy hogy nem akar magyarázkodni, hogy mit csináltak az éjjel, mert hajnalig játszottak...


Ennyire tartana a reakciómtol? Még nem is járunk, azt csinál, amit akar, meg egyébként utána is.


2016. aug. 10. 09:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%
Ez aranyos, tényleg fél a reakciódtól és meg akar neked felelni. Szerintem ez nem rossz dolog, nem akarja elrontani. De ha téged nem zavarnak ezek a dolgai, mondd meg neki hogy felőled aztán nyugodt szívvel csinálhat amit akar, nem kell rágörcsölnie :)
2016. aug. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
Mert nagyon belehergelte már magát abba, hogy neki most barátnője lesz, ha a fene fenét eszik is, és minden lehetséges módon be akar neked nyalni.
2016. aug. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván ha kifejtetted neki, akkor azt érzi, hogy lehet emiatt ellenszenves lesz, neked, és ezt nem akarja. Valószínű, hogy eléggé beléd van habarodva a srác :D
2016. aug. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
:D
2016. aug. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én megértem őt. Nekem mindenrő szinte félve kellene mesélni és még úgy is elhagynak...
2016. aug. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Tökéletes férjanyag. Őrizd meg a kijáratig...
2016. aug. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Első vagyok, mi volt ilyen lepontoznivaló a válaszomban? :D
2016. aug. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztam le.
2016. aug. 10. 12:40
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én meg azt nem értem, hogy mit kell rinyálni a pontozáson?

Ez nem supershop kártya, nem tudtok vele nyerni semmit...

Szarjátok már le.

2016. aug. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Biztos fél, hogy elszalasztja a puncit.
2016. aug. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!