Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy srác nem igazán rejti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác nem igazán rejti véka alá, hogy szexuálisan vonzónak tart, nagyon kíván, jelenthet rosszat? Úgy értem lehet rossz ómen? 24N

Figyelt kérdés

Nem akarom, hogy csak azt akarja.


Amúgy nem egy csajozógép, nem azért mutatja ki a vonzalmát, mert egy szoknyapecér lenne. Elég önbizalom hiányos, illetve vannak önértékelési zavarai is (ami egyáltalán nem gond mellesleg, nem azért említettem meg), szóval nem egy Casanova.


lehet ez probléma, hogy nem rejti véka alá a vonzalmát?


Ismerem amúgy majd 3 éve, de csak egy ideje közeledik mondhatni.


Tehát a kérdésem: ha felhozza, hogy mennyire vonzódik hozzám, mennyire szépnek, kívánatosnak tart stb, akkor az egyenlő azzal, hogy főleg szexuálisan érdeklődik, nem komolyan?


2015. jún. 7. 15:46
 1/1 RRR ***** válasza:
szerintem nemcsak azt,ha ilyen amilyennek leírtad
2015. jún. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!