Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik az a korosztály nőknél,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik az a korosztály nőknél, amelyik már alkalmas hosszútávú komoly kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Akik érettebb felfogással rendelkeznek, és van tartásuk, igényük komolyabb kapcsolatra. Melyik korosztályban van több ilyen nő ?

28-tol felfele ?


2016. aug. 11. 10:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Valószínűleg 25-től felfelé. De ez nem mindig korosztály, inkább gondolkodásmód, életfelfogás kérdése.
2016. aug. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A nők döntő többsége szerintem huszonévesen szeretne mondjuk túlesni az első gyerekvállaláson. Persze nem mindenkinek alakul úgy az élete, hogy ez sikerüljön is, de fejben nagyjából ebben a korosztályban a nők már készen állnak úgy, hogy egy kapcsolatban még jut idő szórakozni is a gyerek előtt 1-2 év. Nekem nem jött össze, én már elmúltam 30, de soha nem kerestem társat görcsösen.
2016. aug. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Van egyébként, aki soha nem válik alkalmassá hosszú távú komoly kapcsolatra, de te a többséget kérdezted. :-)
2016. aug. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
38%
ÉN 23 éves vagyok, és elég érett a felfogásom érzelmi kérdésekben. Egy-két dologban azért nem még, de ez is alakul már :) Ez megrémíti a korombéli pasikat, ezért nem sikerült még találnom megfelelő párt. Nem lehet általánosítani, mert ismerek 32 éves pasit is, akinek esze ágában sincs még családot alapítani vagy megkomolyodni. Változó.
2016. aug. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ez inkább személyiség-, mintsem korfüggő.
2016. aug. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

A komoly kapcsolatra való igény személyiség, a tartás tapasztalat kérdése.

Én mindig is komoly kapcsolatot akartam, más 16 évesen is, azt kerestem egy fiúban, hogy el tudnám e képzelni, hogy vele élem le az életem (tudom, ogy ennyi idősen ez még azért gáz, de ez volt)

De az első pár szerelmemnél nagyon naív voltam, loholtam utánuk mint a kiskutya, minden mosolyba azt képzeltem, hogy ő is akar valamit, akármit mondtak ugrottam, olyan volt a hajam, a ruhám ami tudtam hogy bejön a másiknak stb. Szóval tartásom az nem volt.

Mostanra ezeket kinőttem, hiába szeretek valakit, nem fordulok ki önmagamból.

2016. aug. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
17
2016. aug. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Olyan téren hülyeség amit kérdeztél, hogy mindenkinél más...

Valaki pl:. 20 fölött tökre megérett rá valaki 40 felett se. Van aki pl:. sose lesz rá alkalmas.

2016. aug. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Manapsag inkabb 30 folott. Amig az ember a szuleivel el addig semmi keppen.
2016. aug. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én 20 éves vagyok, és most jutottam el odáig, hogy végre szeretem önmagamat. A testemmel és a személyiségemmel is megbékéltem, és ez nagy önbizalmat adott, amit a pasik is észrevesznek. Most már gyakrabban botlok bele olyanokba, akik komoly kapcsolatot szeretnének velem, és nem csak szexet. Kalandokba soha nem mentem bele, 1-2 kósza csókolózást leszámítva, és ezentúl sem fogok.


Most randizom először egy olyan sráccal, aki végre igazán rendes, normális, megbízható, ugyanakkor nem unalmas és megkeseredett, hanem mosolygós. És ha vele összejönne a dolog, akkor azt hiszem, végre boldog tudnék lenni. :)

2016. aug. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!