Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kedves 30as fiatalemberek, mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves 30as fiatalemberek, mi az oka annak, hogy a korban hozzátok illő hölgyeket hanyagoljátok olyan fiatal leányok miatt, akik majdnem gyermekeitek lehetnének?

Figyelt kérdés

Én már nyugdíjkorba érek lassan, házasságban élek nálamnál másfél évvel fiatalabb feleségemmel, boldogok vagyunk, gyermekeink egyetemet végeztek, és pár éve dolgoznak már.

Őket is kérdezem az alábbiról, de nem tudnak mit mondani.

Kérlek, magyarázzátok el nekem ezt az új tendenciát, hogy lehet, hogy harmincon felüli, családalapításra érett meglett emberek nem a korosztályukkal akarnak családot alapítani?

Amikor mi voltunk fiatalok, eszünkbe nem jutott volna, hogy teszem azt, 36 évesen 21 éves gyerekekkel komoly kapcsolatba kezdjünk. Ez a másik, hogy mi huszonévesen a nekünk való huszonéves leányok közül válogattunk, és nem válogattunk sokáig, jóval több is a korosztályunkban a tartós házasság, mint a maiaknál.

És csak álmélkodom, mennyi remek karban lévő, huszonéveseket megszégyenítő, gyönyörű, okos, ápolt, kedves hölgy szaladgál egyedül a világban, mert a hozzájuk korban illő harmincasok inkább tinikorból alig kinőtt lányokkal szaladgálnak, soha nem volt még ennyi harmincas egyedülálló hölgy, mint manapság.

Huszonévesen hol voltatok, fiatalemberek?

Most amikor családot kellene alapítani, miért hagyjátok cserben a nektek teremtett generációt?

Hiszen mégse lehet várni, hogy egy fiatal, harmincpár éves ifjú nő - a ti példátokat követve - majd' ötven éves, nagypapakorú emberekkel szórakozzon.

Miért lehet ez, kérem, válaszoljatok, vitatkozni is lehet csak a személyes támadásokat kerüljük.



2016. márc. 12. 07:21
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
100%

Velem akart, több 50-en felüli nő kedvezményezni...

Magamról beszélve: 20 - 40 között.

30/F

(bár egyes harmincas férfiak szeretnek tizenhatos lányokkal kikezdeni - ilyen is van).

2016. márc. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 A kérdező kommentje:
Értem én kedves Krekonex, hát akkor, ha rád nem vonatkozik, esetleg elmondhatnád, mit gondolsz erről a jelenségről, mi a véleményed róla, miért van ez manapsgá.
2016. márc. 12. 07:33
 3/55 anonim ***** válasza:
6%
A nő értéke 19 évesen van a csúcsán, onnantól el kezd csökkenni. Még a 20 as éveikben is magas, de 25 évesen már alacsonyabb. Ez az oka.
2016. márc. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 A kérdező kommentje:

És ezt honnan vetted? Megindokolnád az állításodat, vagy csak belemondod a világba ezt a butaságot?


Egy 19 éves érettségiző korú lány még gyereklány, kialakulatlan, ezt a választ indoklás nélkül nem tudom értékelni.

2016. márc. 12. 07:44
 5/55 anonim ***** válasza:
98%

Nem látok bele a fejükbe...

... csak lenne egy pár gondolatom ezekről:

1. Valahogy nem érettek annyira.

2. Jobban tudnának igazodni a huszonévesek igényeihez, mint a korabeliekhez.

3. Ez most visszakérdezés: tényleg komoly kapcsolatról lenne szó? Nem az, hogy csak komoly kapcsolat látszatával próbálják elcsábítani a huszonéves nőket? Maximum pár évig lesznek velük és szállnak tovább.

4. Az állfiatalság érzése. Valahogy úgy érzik, hogy bizonyos éveket elpocsékoltak az életükből. Ha ők már nem lesznek fiatalabbak, akkor a párjuk legyen az.

5. Nagyobb eséllyel érzik azt, hogy a fiatalabb nők, tovább húzzák, mint a korosztálybéliek.

6. Még tovább akarják tolni a gyerekvállalást. Egy huszonévesnél ezt jobban el tudják játszani, mint egy harmincasnál.

Más nem jut eszembe.

2016. márc. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
58%

Mert az ő külsejük az ideál, a mai 30-as pasikat pedig csak a külső érdekli.

Egyébként sem agyilsg sem egzisztenciálisan nem érnek a mai 30 éves nők nyomába.

2016. márc. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 A kérdező kommentje:

Kedves válaszolók, írjatok kort is a válaszotok mellé, hány évesek vagytok, mert elképzelhető, hogy az előbbi válaszoló nem a célcsoport tagja volt.


Ha mégis: és mondd csak, ezt 19-22 éves korod között is így gondoltad? Ma boldog házasságban élsz egy korban hozzá illő nővel -értsd, a generációd tagjával?

2016. márc. 12. 07:59
 8/55 A kérdező kommentje:

Köszönöm, kedves Krekonex. Én is valamiféle ilyesmi fogyatékosságot sejtek a háttérben.

Érett férfi nem akar gyereklányokkal komoly kapcsolatokat.

2016. márc. 12. 08:01
 9/55 anonim ***** válasza:
79%
Több oka is van ennek a jelenségnek szerintem. Egyrészt a 30-as férfiak egy része még éretlen, nem elég komoly, vagy nem elég komoly szándékú egy korban hozzá illő nőhöz. Egy fiatalabb lányt könnyebb elbűvölni mézes-mázos szavakkal, már a kor miatt is meglévő egzisztenciával. Egy felnőtt nőhöz több kell a szerepjátszásnál, meg a kocsikulcsnál, ezért ezen hölgyek megnövekedett igényeit már nehezebb kielégíteni, így a könnyebb utat választják.
2016. márc. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
77%

Azt gondolom, amit Te, kedves kérdező.


Valóban félelmetes, hogy meglett férfiak lánykákkal játszadoznak, aztán amikor majd ötvenesen jönnek a potenciaproblémák, majd még fiatalabbra cserélik őket.


A jelenség oka a médiában keresendő, és az önismerethiányban.


Az egyetemen huszonéves korunkban csak a kefélés ment, azok az évfolyamtársak, akik megnősültek egyetem alatt vagy egyetem végén, már mind elváltak.


Nem vállalnak felelősséget. Nem akarják a másik lelkét mélységeiben megismerni. Csak addig kell, amíg nem kell komolyabban dolgozni vele, illetőleg lerendezik azzal - bekamuzzák maguknak - hogy "a harmincasoknak túl nagyok az igényeik" anélkül, hogy megkérdeznék őket.


Valóban, jobbnál jobb asszonynak és anyának valók hevernek parlagon, és ezért is fogy a magyar.


Azért mondom ezt, mert külföldön dolgozom, Németországban, itt nem igazán jellemző olyan mértékben ez a trend, az itteni férfiak merik vállalni a saját generációjukat, ez amúgy itt kissé mintha támogatva is lenne a média által. Szerintem sokat árt az is - elnézést, hogy idehozom - hogy az ilyen endivajna dédpapák szintén ezt a példát mutatják, hajdúpetike ugyanez, és még sorolhatnánk.


Nem tudom, mit tanácsolnék a harmincas nőknek, akik valóban sokkal többet érdemelnének, és valóban nem nyugdíjasokkal kellene járniuk, az egyszerűen másik generáció, és kész.

2016. márc. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!