Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A barátnőmnek hogy nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmnek hogy nincs sikere a társkeresés terén?

Figyelt kérdés
30 éves nő. Két pasival is ismerkedett a neten az egyik lerázta,a másik képcsere után érdektelenül viselkedett. Ezek a pasik sokkal rosszabbul néznek ki női szemmel nézve mint a barátnőm aki egy átlagos nő, igényes, nem elhízott. Akkor miért rázták le olyan férfiak akikhez képpest ő egy nagyon szép nő? Nem értem.
2016. aug. 11. 11:32
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
94%
"Ezek a pasik sokkal rosszabbul néznek ki női szemmel nézve mint a barátnőm". Én ezt nem értem, a nők minden bizonnyal csodalények, én férfiként képtelen vagyok összehasonlítani a férfi és a női szépséget, egy nőről meg tudom ítélni, hogy számomra szép-e, viszont a férfiakat abszolút nem nézem. Másrészt meg kinek mi a szép, minden bizonnyal ismerkedtem én is olyan nőkkel, akik számomra a leggyönyörűbbek voltak a világon, míg másoknak csak átlagos külsejűek. Arról nem is beszélek, hogy a két nem teljesen eltérően látja azt, hogy ki/mi az átlagos. De megeshet, hogy az említett férfiak úgy gondolták, ők esélytelenek lennének, és nem folytatták az ismerkedést, vagy akadt más, aki jobban érdekelte őket, én ezt nem tudhatom. Amúgy meg nem tudom, miért van az az érzésem, hogy a kérdező "barátnője" valójában maga a kérdező.
2016. aug. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
50%
#2: Mert akkor a nők nem a külső alapján döntik el, hogy melyik faszival állank szóba, ugye? Még szerencse...
2016. aug. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Na, közben törölték azt a kommentet, amelyikre az utolsó megjegyzésem vonatkozott volna, így meg értelmetlenné vált az egész.
2016. aug. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Igen és így az én válaszom is értelmét vesztette.


Jobb lenne, ha a törölt hozzászólások helyén az szerepelne, hogy "törölt hozzászólás" és nem csesznék szét a sorrendiséget.

Nem baj, a bannerek sokkal fontosabbak, mint a tartalom, ugye, tisztelt üzemeltetők?

2016. aug. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
62%
Tudod, van az a mondás, és most a szépséghez is kapcsolnám, hogy: "Jó-jó, de kevés". Önmagában semmit sem ér, ha egy nő szép, viszont egy kiállgatatlan személyiség. Amondó vagyok, annak oka van, ha valakinek sosincs sikere. Nézzen szembe magával a barátnőd, amelynek része az is, hogy elhagyja ezeket a kretén társkereső oldalakat és kilép a való életbe.
2016. aug. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
5%
Mennyi nőgyűlölő van ezen az oldalon. Aztán csodálkoznak, hogy ők hogy nem érdekelnek senkit. Lehet lepontozni, de ez az igazság. Egyes válaszolók szégyellhetnék magukat, mert belekötnek a női kérdezőkbe.
2016. aug. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

"ennyi nőgyűlölő van ezen az oldalon. Aztán csodálkoznak, hogy ők hogy nem érdekelnek senkit. Lehet lepontozni, de ez az igazság. Egyes válaszolók szégyellhetnék magukat, mert belekötnek a női kérdezőkbe."


Hány olyan pasas van, aki még veri is a nőjét, és a nője mégis kitart mellette... Akkor hogy is van ez a nőgyűlölet? Valakinek még a verést is elnézik a nők, másokat meg lekoptatnak azért, mert kritikusak a női nemmel kapcsolatban?...

2016. aug. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

#16: ha valaki olyasmit mer mondani, ami kivételesen nem hízelgő a nőkre nézve, az miért lesz rögtön nőgyűlölő?


"Ezek a pasik sokkal rosszabbul néznek ki női szemmel nézve mint a barátnőm aki egy átlagos nő, igényes, nem elhízott. Akkor miért rázták le olyan férfiak akikhez képpest ő egy nagyon szép nő?"

Lehet, vannak más szempontok is, mint hogy szép vagy nem szép. A szépség amúgy is szubjektív... az egyiknek ez tetszik, a másiknak az.

2016. aug. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
6%
Gondoltam hogy a kis nőgyűlölők lefogják pontozni a válaszomat. Különös másoknak osszátok az észt, hogy mit hogyan kellene csinálnia, de ti ültök itt egész nap a gyakorin, és a számítógép előtt. Persze most majd azt írjátok, hogy dehogy csak néha írunk ide, de ez egyáltalán nem így van. Előbb a saját életeteket tegyétek rendbe, utána osztogassátok az észt.
2016. aug. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
43%
(valaki hozzá már szegény párának a gyógyszereit?)
2016. aug. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!