Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hasonló kinézetű emberhez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hasonló kinézetű emberhez hasonló kinézetű jár?

Figyelt kérdés

25 éves fiú vagyok, és nem a sportos, jóképű srác.

Szűz vagyok, egy bnőm volt, de abból se lett semmi.


Felregisztráltam már egy ideje tinderre, de akikkel összedob a rendszer, hogy egyezés van, azok a nem szép lányok ( kövérek, nem a szépség kategória ) , de ha mégis összedob a rendszer szép lánnyal, akkor nem válaszol nekem. ( ilyenkor valószínű, hogy a lány minden fiúra rányom, aztán az egyezésekből szelektál )


Nem tartom magam szépnek, más se, elméletem szerint hasonló "kategóriájú" ember hasonló "kategóriájú" ember vonz.


Tehát nem vagyok szép, mert nem szépek érdeklődnek utánam.



2016. aug. 9. 13:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Mint Milhouse szülei?
2016. aug. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%

Ja hát én is úgy csajozok, hogy nézem a magasságát, köbgyököt vonok, kijön egy szám, az csípőméret negyedével megszorzom, és rangsorolok. 3,4-3,8-ig válogatok.

Emellett kérek még születési anyakönyvi kivonatot, nyelvvizsga bizonyítványt, diplomát, egyetemi felvételi pontszámot, ezek nagyon fontosak. Kérek még adóbevallást, és vagyonnyilatkozatot. Listát arról, hogy egy hónapban mennyit költ magára, van-e ingatlana, és milyen értékű, keresete mennyi, és esélyes-e Nobel díjra. Ha nem, akkor sajnos nem illünk össze, mert én párkapcsolati tanácsadó kategóriájú Nobel-díjra vagyok jelölt. 23/F

2016. aug. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
21%
Általában hasonló szintű pár jár,kivéve ha nagyon gazdag,okos vagy,vagy jó a dumád akkor lehet esélyed szebbre. Ha gáz a személyiséged is...akkor lehet még előnytelenebb külsejű fog csak járni.
2016. aug. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
31%
De jó neked hogy dagi csajokkal dob össze.
2016. aug. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%

Miért lájkolod be a nem szép lányokat?


Egy teória szerint nem amiatt nem vagy szép, mert a nemszépek érdeklődnek, hanem mert a szépek nem érdeklődnek :D A nemszépek is szépet akarnak, így pusztán ebből nem lehetne megállapítani.


Amúgy ha a 'hasonló a hasonlónak örül'-elv nálam érvényesülne, én annak örülnék, mert akkor egy nagyon magas, de nem elhízott, valamennyire sportos, karakteres arcú lány sodorna mellém a sors :D

2016. aug. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%

Nem hiszem, eddig mindig kategóriákkal alattam lévő srácokkal jártam

A tinder meg nem a való élet

2016. aug. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Diavolino44 ***** válasza:
100%
Minek nyomsz ra arra a lányra akivel nem akarsz ismerkedni, mert kovernek vagy rondanak tartod?
2016. aug. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%
Nem. Mindenkihez olyan ember jár, akit szeret, akivel jól érzi magát, és boldog lehet. Lássatok túl a külsőn:)
2016. aug. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Bocsi,de ilyen mentalitással nem lep meg,hogy egy nő se állt le veled.Senki se szereti azt érezni,hogy amolyan ha nincs a ló,jó a szamár alapon állnak le vele.
2016. aug. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Te ilyet működtetsz, hogy olyan lányokkal van EGYEZÉS (tehát mindketten azt jelöltétek, hogy bejön a másik), akiket egyáltalán nem tartasz vonzónak?

[link]


De most képzeld el, hogy a lányoknak, akiket jelölgetsz milyen rossz lehet, hogy várják, hogy írj, mert tetszenek neked elvileg, miközben fújjogsz rájuk...

2016. aug. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!