Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Én vagyok szerencsétlen vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok szerencsétlen vagy tényleg velem van a hiba?

Figyelt kérdés

Sokak állítják rólam, hogy hihetetlenül aranyos és kedves vagyok, de mégsem érzem azt, hogy akárki szívesen közelítene hozzám.

Nem vagyok nyomulós egyáltalán, sőt nem is nagyon szeretek kezdeményezni beszélgetést, de ha összeszedem a bátorságomat és odamegyek valakihez, mindig csak azt a konklúziót vonják le, hogy "jaj de aranyos vagy".

Soha nem volt még barátnőm és hogy őszinte legyek, nem is akarom erőltetni, mert majd lesz amikor eljön az ideje és csak azért nem akarok összejönni valakivel, hogy legyen.

Rólam annyit, hogy szeretek emberek között lenni és bár félénk vagyok, próbálok néha új embereket megismerni, mégha legtöbbször ők jönnek oda hozzám. Nem vagyok az a mobilzombi fajta, a gép előtt sem ülök ott egész nap (jó, leszámítva ha videójátékozom), és mindig mosolygok. Valaki konkrétan hozzám vágta hogy ne vigyorogjak már annyit :D A hobbijaim közé tartozik még az olvasás, rajzolás (sokak tehetségesnek gondolnak), nyelvtanulás, szeretek külföldiekkel beszélni, szeretek utazgatni. Eddig a legnagyobb élményem az volt, hogy elmentem Oroszországba az egyik barátomhoz. (Sok külföldi ismerősöm van, beleértve Ausztráliában is és most arra fenem a fogam nagyon :D Dehát nagyon nagyon sokba kerülne oda elmenni) Imádom az állatokat is, van egy kutyám és rá tekintek a legjobb barátomként. Jó, lehet hülyének nézni, de szoktam vele beszélni és imádnám ha egyszer megszólalna :D

Egyetemre járok, most leszek másodéves, azt tanulom, amit mindig is szerettem volna, szóval nem panaszkodhatok.

Viszont rossz tulajdonságaim közé tartozik, hogy viszonylag hamar megsértődök és ha valaki hozzámszól olyankor hát hogy mondjam.. Elküldöm melegebb éghajlatra. Nem vagyok rá büszke és bűntudatom is szokott lenni miatta.

Nem tudom, hogy a legtöbb lánynak mi kell, vagy hogy milyen tulajdonságot keresnek, ami bennem nem található meg.

Természetesen nem az olyanokra hajtok, akiknek az az életcéljuk, hogy egy gazdag embert találjanak meg hogy elvárják, hogy eltartsák őket.

Hogy milyen lányokkal találkoztam a legtöbbször? Legutoljára amikor egy lányt hívtam randira, vettem neki egy virágot és kiröhögött. Egy másik pedig azért hagyott ott, mert túl sokat ölelgettem. Szintén egy másik előtt folyton béna voltam, össze-vissza beszéltem, dadogtam, nekimentem valaminek folyton és túl nevetségesnek talált.


Most valahogy eldöntöttem, hogy szeretnék haladni valamit és ha kell, akkor változtatok magamon, csak nem tudom, hogy mit. Oké, nyitottabnak kéne lennem, de hiába igyekszem mindig belefutok olyan emberekbe, akik semmibe vesznek.


Köszönöm annak, aki elolvasta és válaszol :)


2016. aug. 11. 23:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, hogy én is ezzel kezdek, de szerintem te totál aranyos vagy! :DD

Szerintem nem kell semmin sem változtatnod, tényleg így vagy jó. :) Egyébként, nem értem azokat, akik ilyen apróságok miatt elutasítottak. Jó, ritka manapság az olyan pasi, aki virágot visz az első randin és nem viselkedik velünk teljesen hidegen. :D Mégis, szerintem ezekkel a lányokkal volt a hiba.

Azt tanácsolom, hogy próbálj meg olyannal ismerkedni, aki hasonló felfogású, mint te.

2016. aug. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
43%

Benned van a hiba: "Sokak állítják rólam, hogy hihetetlenül aranyos és kedves vagyok".

Az ilyen pasik nem kellenek a csajoknak. Bunkónak, lekezelőnek kell lenni, nem romantikázni, hanyagolni a virágot és az ölelgetést, ehelyett jó durván meg kell ba szni őket, mert arra vágynak.

2016. aug. 12. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én szeretem, ha egy fiú aranyos! Volt egy barátom, aki azzal vett le a lábamról, hogy hozott virágot a 3. és az 5-6. randin. :)

Tévhit, hogy a nőknek bunkó pasi kell! Sokszor van, hogy elviseljük, de én személy szerint nem vágyom erre és nem is tesz boldoggá!

Biztos eljön majd az igazid. :) Légy nyitott, hidd el, értékes ember vagy és jó lehet veled beszélgetni. :)

2016. aug. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!