Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai "férfiak" nem kitartóak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai "férfiak" nem kitartóak? Vagy bennem van a hiba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

25 éves vagyok és van egy fiú, szintén 25 éves. Kicsit talán gyerekesnek ítéltem meg, de tud komoly is lenni. A lényeg, hogy nem rég ismertük meg egymást, egy munkahelyen dolgozunk. Eleinte nem is érdekelt a dolog. Aztán valahogy a munka miatt elkezdtem vele beszélgetni. Kb. egy hónapja ismerjük egymást. Egyszer nagyon elbeszélgettünk mindenről és azt hittem, hogy majd folytatódni fog. Aztán mégse :D Mintha visszafogná magát vagy nem akarna többet úgy beszélni. Ma ismét elkezdett velem aranyos lenni élőben. Olyan témákat hozott fel, amiket szeretek és mintha direkt mesélt volna ezekről, de nagyon aranyos volt, mert látszott rajta, hogy ketyeg az agya :D Viszont mesélte, hogy Ő most ide, meg oda megy. Na meg elmegy bulizni. Mi is megyünk néha beülni barátnőmmel ide-oda és próbáltam célozgatni rá, hogy jöhetne :D De semmi előrelépés, hogy elhívna vagy jönne velünk... Vagy céges bulit összehozni... Én nem erőlködök, mert abból semmi jó nem jönne ki :D Elhívni nyilván nem fogom, mert nagyon "kétesélyesen" viselkedik. Lehet, hogy ilyen a természete vagy más lányoknak is csapja a szelet aztán egyszer ide-máskor oda húz.... Ti mit gondoltok erről? :)



2016. aug. 8. 20:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
44%

Nem igazan ...

Ha nincs a 3-4 talin szex pl siman lelepnek ...

Nem tudnak udvarolni

Nem udvariasak

Nem elozekenyek

Fukar egy kv-ra meghivni

Mindent gyorsan akarnak azonnal

2016. aug. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Hát jó, de én szeretnék már hamarosan családot és nem akarok szórakozni jobbra-balra párkapcsolatilag, ehhez meg nem elég 1-2 hét vagy hónap. Nem évekre gondoltam, csak arra, hogy törődjön velem, hogy érezzem, kellek neki.
2016. aug. 8. 20:39
 3/23 anonim ***** válasza:
70%

Tehát a munkahelyeden egy srác barátkozni akar, ezért a mai pasik nem kitartóak? Wut!?

Egy munkahelyen vagytok, barátkozni akar. Azért nem akart a barátnőiddel menni vagy elhívni valahova, mert nem akar semmit tőled, csak barátkozni. Értem én, hogy neked szimpatikus és bejön, de egy egyszerű beszélgetés nem szerelmi érdeklődés.

2016. aug. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Hát valahogy nem csak baráti beszélgetésnek nevezném. 25 éve élek a Földön, megtudom tán állapítani :D Nem vagyok már kislány :) Nekem inkább úgy tűnik, hogy nem tudja mit akar vagy hogy csinálja... vagy nem is tudom... :D Fura a fazon :)
2016. aug. 8. 21:10
 5/23 anonim ***** válasza:
39%

Lehet, hogy nem idézőjelbe kellene tenni a férfiakat és akkor komolyabban foglalkoznának veled.

Az is lehet, hogy van valakije csak nem mondja meg egyenesen neked mert ugye egy férfiember önbizalmának is jól jön ha egy nő érdeklődik utána, ezt meg nem akarja elrontani azzal, hogy megmondja mi a helyzet. Talán vívódik is kicsit, hogy a fix nője mellett eljátszadozzon-e veled.

De lehet hogy meleg mint a kazán és akkor fiúbarátja van. Vagy aszexuális és akkor mindenkit lesz-a-r és elvan egyedül.

Hogy mi a tanulság? Hogy ne találgass. Mondjuk talán kérdezd meg.

2016. aug. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
4 éve dolgozik a munkahelyén és nyilván "fű alatt" megtudtam róla egy-két dolgot :) Ne aggódj, mielőtt kitalálnád, hogy nyomozok utána, nagy tévedésbe esnél :D Nincs barátnője és nem meleg, nem aszexuális :) Valami mást hozz kifogásnak légyszi, amibe bele tudsz még kötni :)
2016. aug. 8. 21:17
 7/23 anonim ***** válasza:
42%
Akkor csúnya vagy és büdös. Ez jó kifogás?
2016. aug. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
53%
Miből állapítottad meg, hogy többet akar?
2016. aug. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Igazából abból, hogy mindig rám ír és valamikor csak 1-2 szóért, de egyszer nagyon elbeszélgettünk. Én irodában dolgozok, Ő pedig gépekkel foglalkozik és sokszor bejön beszélgetni, amit meg is jegyeztek a többiek, na és beszólogatnak neki ehhez mérten mostanság :D Bár lehet tényleg csak én mesélem be magamnak és szimpla kedvességből ezt hozom le. :)
2016. aug. 8. 21:32
 10/23 anonim ***** válasza:
18%
1# pedig milyen jó volna, ha még tovább lehetne szivatni a férfiakat, nem igaz?
2016. aug. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!