Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha 40 éves létemre elpirultam a. Tesco pénztáros kék szemeitől aki kb 16-18 éves és azt mondta még is engem választottál? Elég fiatalos vagyok 30-35 nek nézek ki

Figyelt kérdés
A srác bejön úgy volt hogy rövid sorba akartam állni de mindenhol kb 4 ember volt elmentem előtte de láttam máshol is sokan vannak így inkább visszamentem és beálltam oda. És csak felfigyelt rám ha ezt megjegyezte én meg elpirultam mint egy tini. És ráadásul bugyikat vettem mert le volt árazva 12 db bugyikat és úgy mosolygott meg élelmiszert. Ha visszamegyek naponta és mindig hozzáállok be lehet valami? Odacsusztassam a szamom?
2016. aug. 15. 22:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
72%

Ha neked ez jó..


Neki összejön egy jó milfes dugás, te meg kapsz egy friss péniszt, feszes testtel.


Használd ki az alkalmat

2016. aug. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%
Hiaba vagy 40, ha a helyesirasod es a megfogalmazasod egy 7 eves gyerekkel vetekszik.
2016. aug. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
39%
Melltartó most nincs leárazva a Teco-ban? Nekem most arra lenne jobban szükségem. De lehet, hogy az akciós bugyikák miatt is benézek majd...
2016. aug. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%
Igen ez ciki, mert 40 eves vagy a fiu meg 16. Ne tapadj egyebkent sem igy senkire.
2016. aug. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
82%
Csak nem a 40 éves szűz kérdése...? Köszöntjük mai sztárvedégünket!
2016. aug. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
4%
Csúsztasd! Talán veszítesz valamit?
2016. aug. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Férjem van meg 2 gyerekem nem vagyok szűz a lányom is 16. És ott is volt aki már tetszett a fiúi közül.de persze toszteletben tartottam hgy a lányomé így nem lett semmi. De megjegyezte az egyik anyukád jó melles milf. Lányom visszamondta.

Van melltarto is akciós de csak kisebb méretek vannak és kevés legalábbis nálunk a pólusban.itt eleve nem olyan nagy a ruhás rész mint a fogarasiban.oda érdemes menni ruháért. Itt lakm a lakotelepen igazabol csak kifliért ugrottam le de aztan meglattam a bugyi akciót és amígy is kellett már pár új.700/db/3 csipkés tangeszek jó minőségűek.

Mi lenne ha mindenn nap lemennék mivel közel van csak lesétálnék pár dologért minden nap?

2016. aug. 15. 22:59
 8/20 anonim ***** válasza:
21%
Nyomuljál nyugodtan. Negyvenéves pasik a tini lányokat viszik ágyba. Neked is minden jogod meg van a tizen, huszon éves pasikhoz.
2016. aug. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
A bizti őrök miatt nem lesz gond ha odacsúsztatom? Nem kérdezik meg tőle mi volt az?
2016. aug. 15. 23:01
 10/20 anonim ***** válasza:
91%
Jaaa... hát erre nem gondoltam, hogy ennyire összetett a dolog. Családos anyukaként férjezve inkább húzd meg magad, és 40 évesen tanulj meg parancsolni a puncidnak.
2016. aug. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!