Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Felköltöznék albérletbe...

Felköltöznék albérletbe érettségivel akár szűkösen is?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Csak egy érettségivel rendelkezem, de szeretnék albérletbe menni BP-re, tudom éheznék kb, de mennyiért lehet albérletet találni élhető körülmények között, és milyen munkát lehet találni napi 8-9 óra munkával érettségivel?!

2016. júl. 25. 20:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%
Munkát lehet jòt kifogni, albèrletet nehezebb. Ha szobát bèrelsz az olcsòbb.
2016. júl. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%

Ha egyedül akarsz lakni és "élhető" legyen (ergo ne cigánytelep közepén, ne romhalmaz dohos szemét, stb...) akkor 100e + rezsi alatt szinte lehetetlen a belvárosban és 70 alatt a külsőbb kerületekben is.


Szobát a belvárosban 50 alatt nem nagyon kapsz (normálisat), a peremkerületekben pedig ritkán adnak ki szobát.


Egy sima érettségivel és 0 munkatapasztalattal 120-140e-nél többet akkor sem nagyon fogsz keresni, ha kidolgozod a beled.

2016. júl. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Ha 50000 forint körül találnék valami albérletet, ahol egyedül, esetleg valamilyen normálisabb lánnyal lakhatnék, és ez mellé mondjuk 100.000 forintot keresnék havi szinten netto, akkor szívesen felmennék... Csak nem tudom, hogy érettségivel egyáltalán lehetséges-e normálisabb állást szerezni, ha kimondottan jó eszem van, de nincs róla papírom? :D Albérlet sem tudom mennyibe kerülhet 50-60 körül láttam havi szinten. 50-ért ha találnék, és 100.000 forintot keresek, akkor a maradék 50000 forint már elegendő a túléléshez, csak nem tudom lehetséges-e.
2016. júl. 25. 20:41
 4/17 A kérdező kommentje:
egyik ismerősöm 50-et fizet havonta, néha 55-t és elég jó környéken lakik, de neki szerencséje volt. Én csak annyira vágyom, hogy legyen internet, gáz, víz, áram, ne essen szét a ház, és ne ordibáljanak a szomszédok, és verekedjenek és legyen tele kékkekkel, és találjak úgy egy állást, hogy ne haljak éhen, és eltudjak járni edzeni valahogy budapesten. Nem tudom hogy valósítsam meg.
2016. júl. 25. 20:48
 5/17 anonim ***** válasza:
75%

Ahoz, hogy 50e-ért különálló albit találj Pesten kb. csoda kell.

Nézd át nyugodtan, összesen 50 hirdetés egész pesten és ebből tippre 40 kiadó szoba lesz (legtöbb akár lakótárssal) a maradék 10 meg vagy kamu hirdetés vagy lepratelep / lehúzás:

[link]


100 körül azonnal találsz munkát - pl. árufeltöltést. Irodába már sokkal nehezebben tudnál beülni, tök mindegy milyen jó fejed van ha nincs végzettséged és tapasztalatod.

2016. júl. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Sajnos én is ettől félek! :S De egy árufeltöltő is nettó 85 körül keres úgy tudom, ha felnőttként végzi, vagy tévedek? Fogalmam sincs sajnos akkor hogyan oldhatnám meg. 70000 albérlet havonta, 100.000 forintos kereset esetén szinte lehetetlen finanszírozni. Még ha úgy számolom, hogy heti 4 alkalommal plazmázom, az még így is csak 116000 forint, 46000 pedig szinte elmegy az élelemre, és akkor még nem vettem ruhát, dezodort, se semmi...
2016. júl. 25. 21:04
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

"és eltudjak járni edzeni valahogy budapesten"


Nos, ha dolgozni és edzeni is szeretnél, akkor nem számoltál még a közlekedési bérlettel, ami havi 9.500 ft, valamint az edzőterem sem ingyen van. Havi nettó 100 ezer esetén elég szűkösen lennél meg, mert gondolom, ha edzeni akarsz, akkor a táplálkozásod is "minőségi" kellene, hogy legyen.

2016. júl. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Egyenlőre csak annyit szeretnék, hogy albérlet-en felül minden egyébre, legyen 55000 forintom körülbelül (élelem stb..). Élelmet megoldanám olcsóbban. 16000 forinot havi szinten plazmázásból is tudnék állni, szóval 100.000 ft netto fizetés esetén 116000 forintom lenne ugye. Na mindegy, sokat filózom rajta, hogyan lehetne megoldani, mert nem szeretnék ott maradni ahol most vagyok.
2016. júl. 25. 21:10
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Miskolcra költözz! 30 ezerért rezsivel együtt simán ki tudsz bérelni egy szobát!
2016. júl. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

br.- 150-160at meg lehet keresni árufeltöltőként minimális túlórával.


Itt egy minta Pl.: a Tescotól:

[link]

2016. júl. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!