Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak játék vagy komoly (erotik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak játék vagy komoly (erotikus chat szerü beszélgetés)?

Figyelt kérdés
Egyik chat oldalon ràìrtam egy lànyra , kedvelései alapjàn valami vicceset ami bejött neki....Beszélgetés mikor ìrta megy zuhanyozni kissé majd mikor szàradt teljesen arra terelte a témàt,hogy mit művelnék vele az àgyban meg az asztalon.... Fél éjszakàn àt kérdezgetett mit és hogy részletesen... Hmm beindúltam ìrtam neki mindenféle izgatót meg màst is csinàltam mert ő is ìrta mit kivàn mit akar tőlem.... Ez most komoly, vagy netes kis àrtatlan móka??? Azzal búcsúzott reméli nem nézem egy kis ribizlinek...Néha(!) emlitette , hogy többszöri vadulàsra vàgyik.

2016. aug. 16. 07:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Komoly csak akkor lehetne, ha a valóságban is megtörtént volna az eset. :)

Szerintem többre vágyik a chatelésnél. :D

2016. aug. 16. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csereljetek fotot, es ha OK, akkor huzd meg a ravaszt.
2016. aug. 16. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazàból neki van fent 9 nekem 5 kép. Szóval làtjuk egymást képen..
2016. aug. 16. 09:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Semmi. Beadnád a találkozási szándékod felszivódik.. meg ja ő nem úgy gondolta..
2016. aug. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Van rajtad kivül még 5 másik férfi akinek ugyan ezt adja elő, ezzel tesztel és igy dönti el hogy melyik férfi esedezik jobban érte, és ez alapján dönti el. Ha valamit elszúrsz akkor annyi volt. neki nem nagy trauma mert van másik, igy nem is mondja hogy mi a baj, egyszerüen csak nem válaszol és ennyivel le is zárja. Ezért nem szabad beleélnie magát az embernek. Én pl sose mutattam és nem is fogok magamból mutatni neten semmit, mert 1:1000hez hogy pont te leszel az akire aztmondja a legjobb
2016. aug. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazatok van utolsó két vàlaszoló jó mókànak kell felfogni igy nem lehet csalódni.
2016. aug. 16. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!