Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lyukad ki minden férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lyukad ki minden férfi intim/erotikus/szexuális témánál egy tök normálisan kezdődő beszélgetés után?

Figyelt kérdés

Nem először tapasztalom, hogy elkezdek itt beszélgetni valakivel tök normális hangvételben, átlagos témákról (munka, hobbi, érdeklődési kör, éppen aznap történt dolgok). Teljesen jól elvagyunk, de aztán pár napos levelezgetés után előjön a szex téma. Mármint nem egy felkérés vagy próbálkozás, hogy csináljuk, hanem csak elkezdi mesélgetni, hogy ő hogy szereti, melyik a kedvenc póza stbstb.

MIÉRT? Tegyük hozzá, baráti beszélgetésnek indul az összes, és elég gyorsan leszögezem azt is mindig, hogy párkapcsolatban élek.

A barátimmal nem szoktam megtárgyalni, hogy hogyan szoktam szeretkezni, van-e vibrátorom stb.

Miért kell állandóan előjönni ezzel? Ezek az emberek vajon a való életben is ilyen témákról beszélgetnek a haverjaikkal?


2016. máj. 30. 21:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenki. Én nem.


Tudod mi az "eredménye"? A másik eltűnik vagy nem ír többet, mert "töketlen" vagyok állítólag.

2016. máj. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
mert a nagy pua mesterektől azt hallották, ezzel fel lehet szedni egy nőt, ja és "csak az foglalt, akin fekszenek"
2016. máj. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
sosem szoktam ezt tenni, volt, hogy a nő melegnek gondolt emiatt :)
2016. máj. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
60%
Mert különben a barátzónában kötnek ki.
2016. máj. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
Családod szokásait ne itt teregesd ki.
2016. máj. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Akkor lehet én vagyok a defektes, hogy nekem ez kicsit sok?:D Nem tartom magam kifejezetten prűdnek, de nekem még egy olyan emberrel is furcsa ilyenekről beszélni, akivel lehet valami. Nem jobb személyesen felfedezni egymást?
2016. máj. 30. 21:07
 7/20 anonim ***** válasza:

#6


Bár minden nő ilyen lenne... És nem fatökűznének, ha nem beszélek erről meg várnák el második randin a csókolózást.

2016. máj. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
4%

Ugyanaz a válasz mint az összes többi nőnek,akinek hasonló problémája van:

Hülyékkel kezdesz. Ha értelmesekkel kezdenél,nem lenne ez. Ja igen,hogy nem a legjóképűbb,izmos,bunkók azok,akikbe szorult némi értelem is,hát igen... :)

24/F

2016. máj. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
90%
#8: ja, mert ha itt elkezdesz valakivel beszélni, akkor egyből látod, hogy néz ki. :DD ja nem
2016. máj. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

A második randin való csókolózással nincs gond, még az sem hat meg, ha valaki első randin összefekszik a másikkal.


De ha nem vagyunk kapcsolatban és nem is leszünk, miért kell ilyen témákkal traktálni?

2016. máj. 30. 21:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!