Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Itt elkezdek beszelgetni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt elkezdek beszelgetni egy lannyal kepet is cserelunk de egyik naprol a masikra csak ugy eltunik lanyok miert csinalnatok ezt?

Figyelt kérdés

2016. aug. 16. 20:59
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
En mindig csak beszelgeteskent inditom az egeszet kepet azert szeretek cserelni hogy lassam hogy megis kivel beszelgetek :)
2016. aug. 16. 21:31
 12/27 anonim ***** válasza:

Jobb ez így mindkettőtöknek, csak megbántana ha közölné a véleményét, érts a hallgatásból.


Ráadásul minek olyannal tovább időt fecsérelni akinek nem tetszünk. vannak ugyan kétes sikertörténetek kitartó szerelmesekről akik a végén elnyerik a sárkány kezét, de szerintem ez a fajta ragaszkodás nem vezet jóra.

2016. aug. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Én se értem mit pörögsz ezen, egyértelmű, nem tetszel neki külsőre.
2016. aug. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

"Jobb ez így mindkettőtöknek, csak megbántana ha közölné a véleményét, érts a hallgatásból. "


Gondolom nô vagy, szóval szólok: ezerszer bántóbb az, ha hirtelen szó nélkül eltûnik a másik, mintha korrektül megírta volna, hogy bocs, de ennyi volt.

Szóval ez egyszerûen nem igaz, hogy jobb lenne így mindkettôjüknek: egyedül a lánynak kényelmesebb így, a pasinak viszont ezerszer frusztrálóbb és sértôbb.

2016. aug. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer írtam meg egy srácnak, hogy nem az esetem külsőre a kép alapján amit küldött. Kb. megboldogult nagyanyámat is átkozta, lehordott minden ribinek.

Azóta kerülöm,hogy megírjam egy pasinak ha nem jön be. Tudom,hogy gerinctelen dolog csak úgy eltűnni de engem ne ribizzen le ezért senki.

2016. aug. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

"Én egyszer írtam meg egy srácnak, hogy nem az esetem külsőre a kép alapján amit küldött. Kb. megboldogult nagyanyámat is átkozta, lehordott minden ribinek. "


Ennek kapcsán két kérdésem lenne:


1.) logikusan belegondolva: szerinted ha ez a csávó azon ennyire kiakadt, hogy korrekt voltál vele, akkor ugyanez a csávó azt vajon valószínûleg mennyire fogadta volna békésen, ha még korrekt se vagy vele? Szerinted?


2.) ha velem szemben már bôven több, mint egy lány volt bunkó, és bántott meg rendesen (többek között azzal, hogy hirtelen szó nélkül lelépett, én meg napokig reménykedtem még, mint valami hülye, mire "megértettem a hallgatását" - ahogy a 12. kommentelô nagyon eufemikusan körülírta, hogy annyira nem becsültek, hogy egy válaszra méltassanak, és helyette napokig hagytak örlôdni), az számomra is innentôl kezdve elég indok, hogy is bunkó legyek a nôkkel?


Kíváncsian várom a válaszaidat.

2016. aug. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
91%

16#

Valószínű még primitívebben fogadta volna ha arra se méltatom,hogy megmondjam neki nem jön be.


Tisztában vagyok vele,hogy gerinctelen dolog de "könnyebb" mint magyarázkodni. Plusz nem vagyok hajlandó elviselni a rib_ncozást egy idegentől akivel össz-vissz csak 2-3 napja írogatok.

Egyébként nem egy pasi tűnt el szó nélkül a beszélgetesek alkalmával.

Nem csak a nőkre igaz ez a sztereotípia.

2016. aug. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Ez a szó nélkül eltűnök dolog a legnagyobb hátbaszúrás, mert ilyenkor csak várja az ember, hogy a másik visszaírjon. Mert előfordulhat, hogy nem ér rá az illető. Aki meg azért le r!bancozza a csajt, mert leírja, hogy nem jön be neki a csávó az még egy gyerek, agyilag nincs felnőve. Én azokat szoktam szidni akik nem írnak vissza. Akik eddig visszaírtak azoknak illedelmesen megköszöntem a beszélgetést és további jó pártalálást kívántam nekik, mert ugye nem tetszhetek minden egyes nőnek, mint ahogy nekem se tetszik minden nő. De ha nem ír vissza azzal nagyon fel tud b#szni minden nő.
2016. aug. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
54%

"Valószínű még primitívebben fogadta volna ha arra se méltatom,hogy megmondjam neki nem jön be. "


Errôl van szó. És mivel ez számodra is láthatóan ennyire világos, ezért elég egyértelmû, hogy ez a "azért nem írok, mert egyszer írtam, és akkor csúnyát válaszoltak, és nem akarok több ilyet" nem az igazi ok. Csak egy nem túl ügyes kifogás.



"Tisztában vagyok vele,hogy gerinctelen dolog de "könnyebb" mint magyarázkodni."


Na itt is van a valódi ok: így könnyebb és kényelmesebb neked, hogy nem kell holmi válaszokkal bajlódni.

Ez ennyirôl szól: nektek így kényelmesebb, azt meg magasról let..jjátok, hogy a férfinak ez hogy esik, vagy hogy ez mennyire bunkó dolog.

És akkor helyette jönnek a kifogások, hogy miért errôl is a férfiak tehetnek.

Ennyit arról az állítólag fejlettebb empátiátokról meg érzelmi intelligenciátokról - aki arra nem képes venni a fáradtságot, hogy legalább egy egyenes nem válasszal megtisztelje a másikat, abból nyílvánvalóan hiányoznak ezek a készségek.



"Plusz nem vagyok hajlandó elviselni a rib_ncozást egy idegentől akivel össz-vissz csak 2-3 napja írogatok. "


Mivel pont feljebb is,erted el te is, hogy azzal, hogy nem adod meg a minimális tiszteletet sem a másiknak, azzal csak növeled a r..bancozás valószínûségét (és megjegyzem: némileg a jogosságát is), ezért megint ott vagyunk, hogy ha ez bármilyen szinten valódi ok lenne, akkor arra lenne ok, hogy miért kéne visszaírni.

Tehát ha ezt annak az alátámasztására próbálod használni, hogy miért nem írsz vissza, akkor egyértelmû, hogy ez egy üres kifogás: pont ugyanolyan, mintha azt mondanám, hogy nem szeretném, hogy többet bunkók legyenek velem a nôk, ezért mostantól normális levelek helyett a farkamról küldözgetek képeket. Pont ugyanennyire abszurd, hogy ezért ne válaszolnál.



"Egyébként nem egy pasi tűnt el szó nélkül a beszélgetesek alkalmával.

Nem csak a nőkre igaz ez a sztereotípia."


Igen, a bunkóság nemtôl független. Senki nem állította, hogy a férfiak között nincsenek bunkók. Az állítás az volt, hogy a nôk egy jó nagy része bunkó, és ráadásul még meg is ideológizálná, hogy az miért van rendben, amikor ô bunkó másokkal.

De tiszteletet azért gondolom elvárná, mert az neki alanyi jogon jár, mint Nônek.

2016. aug. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
76%

"Noveled a r..bancozás valószínûségét (és megjegyzem: némileg a jogosságát is)".


Ezek szerint nem vagytok tisztában a ri.anc szó jelentésével.

Nem az a r.banc aki nem ír vissza. Az szimplán csak bunkóság.(Igen bunkóság).


Ja,és ne állítsuk már be itt a férfiakat áldozati bárányként. Nem kell őket se kirakni a jégre.

2016. aug. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!