Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az oka, hogy mind a Badoo-n...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka, hogy mind a Badoo-n, mind pedig a HotorNot-n, a regisztrációt követően kivétel nélkül egyből idős nők írtak, hogy szeretnének beszélgetni?

Figyelt kérdés
Már egyik oldalon sem vagyok fent, de nekem nagyon kamu dolognak tűnt mind2. Regisztrálok, először belépek és rövid időn belül jelzi az oldal, hogy 2-3 vénasszony szeretne velem ismerkedni. WTF? -_-

2016. aug. 3. 16:38
 1/2 anonim ***** válasza:
73%
Ezt a rendszer automatikusan küldi, nem a felhasználók. Rólad is mennek ki ilyen üzenetek, csak hogy tudd. Hogy az oldal mi alapján küldi ki, van egy szűrés vagy csak random generátor, azt nem tudom, ezt a fejlesztőktől kellene megkérdezni.
2016. aug. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
36%
Vénasszonyoknak külön pötyörésző oldal kellene :D Amúgy meg sz.rd le, azzal beszélsz akivel akarsz, az okát ne keresd, illetve az áll mögötte hogy jobban ráérnek, keresnek egy olyan férfit aki eltarthatná őket, vagy meg szexuálná őket időnként
2016. aug. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!