Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért történik mindig velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért történik mindig velem ilyen? Miért mindig azokra a csajokra kell szemet vetnem, akik tuti, hogy akkor fognak bepasizni, amikor meg fognak tetszeni nekem?

Figyelt kérdés
Amikor megtetszik egy csaj belsőre és huzamosabb ideje beszélünk, akkor utólag kiderül, hogy egy jó ideje pasizik, ráadásul mindig kb azóta, hogy megtetszik nekem. Akit meg megismernék, azok vagy passzívak és nagyon zárkózottak, amiből nem tudom kihozni őket, vagy a személyiségem nem tetszik. 20/f

2016. aug. 17. 11:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy az a bajod, hogy túl sokáig tökölőzöl az ismerkedésben?
2016. aug. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez is lehetséges; nem szeretnék mély vízbe ugrani, ha nem tudok úszni. De ha számomra gyors is voltam, akkor is megvolt mindig ez. Meg egyszerűen nagyon nehezen találok olyan csajt, akivel egy hullámhosszon is vagyok, külsőre is és belsőre is tetszik és ő is olyannak fogad el, amilyen vagyok.
2016. aug. 17. 11:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor az lehet a gond, hogy túl lassan ismerkedsz, és azt gondolják, csak barátkozol velük, ezért elkezdenek mással randizni.
2016. aug. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Gyorsan hogy lehet? Mert ha egy hosszútávú párkapcsolatot szeretnék, ahhoz először meg kell ismernem az illetőt.
2016. aug. 17. 14:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze, de valamiféle jelzést adj nekik.
2016. aug. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!