Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vissza húzódó lánnyal járnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza húzódó lánnyal járnátok vagy mindenki csak a nagydumás nagy szájú csajokra bukik?

Figyelt kérdés

Miért jobb egy visszahúzódó lány mint egy nem visszahúzódó???

Kérlek nyugtassatok meg....


2016. júl. 10. 21:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ez nem befolyásolna abban, hogy járnék-e vele vagy sem.


"Miért jobb egy visszahúzódó lány mint egy nem visszahúzódó??? "


Ezzel nem értem mit akarsz mondani, a személyiségnek számos része van, nem lehet egy jellem alapján dönteni semmiről.

2016. júl. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Itt arra gondoltam hogy pl egy visszahúzódó barátnő mellett igazi férfi lehet valaki mert mégis csak jobb mint egy olyan kapcsolat ahol a lány erősebb jelem mint a fiú nem?
2016. júl. 10. 21:18
 3/14 anonim ***** válasza:
Inkább a visszahúzódóra voksolnék, ha ez nem káros mértékű nála.
2016. júl. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ebből még nem lehet semmire sem következtetni. Sok lány addig nagypofájú, amíg szerelmes nem lesz, én meg pl. kifogtam egy halknak tűnő, de házsártos pichát.

A lényeg az, hogy akár visszahúzódó, akár nem, rendben legyen magával, boldog legyen, mosolyogjon és legyen egészséges az önértékelése.

2016. júl. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

attól, mert valaki nagy dumás még nem biztos, hogy domináns is!


a visszahúzódó lányoknak is meg van a maga előnyük...de nem feltétlen jobbak, csak ha ilyen lányokat keres valaki...


23F

2016. júl. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem szeretem a visszahúzódókat, mert nem lehet velük semmit sem kezdeni.

Vagy évekig kell várni velük mindenre.

2016. júl. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Olyan lanyra gondolok aki olyanok előtt nrm visszahúzódó akik ismerik!
2016. júl. 10. 21:34
 8/14 anonim ***** válasza:
Én csak a közvetlen és beszédes lányokkal jöttem ki mindig, mert csendes vagyok és kiegészítjük egymást. Egy visszahúzódó lánnyal nem tudok beszélgetni.
2016. júl. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nálam igazából mindegy, nem ezen fog múlni. Ha kicsit dominánsabb a hölgy akkor karatézunk is néha :D Ismerek ilyen párt, ettől függetlenül szeretik egymást szerintem ez tökjó lehet így is meg úgy is.
2016. júl. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Imádnám!! De esélyem sincs, hogy ilyet találjak :(


Hogy mivel jobb? Nos, szamomra azért lenne jobb egy ilyen lány, mint egy nem visszahúzódó, mert én speciel szeretem ha a lány nem feltunoskodik állandóan...az ilyen lányokat jobb meghódítani is, mint hangos társaikat.


De ez csak az én személyes véleményem. 21/F

2016. júl. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!