Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mást nem húz le lelkileg ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mást nem húz le lelkileg ez az oldal?

Figyelt kérdés
A sok mocskolódás, hogy minden nő felszínes r_banc, a sok vinnyogás, hogy mindenkinek milyen világfájdalma van, amiért természetesen soha sem ő a felelős, hanem mindenki más? A kérdéseket és főleg a válaszokat olvasva kezdem elveszteni az érzést, hogy érdemes szerelmet és kapcsolatot keresni, mert úgyis mindig mindenki és minden rossz...
2016. aug. 17. 21:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
Piszkosul. És a legnagyobb baj az, hogy kezdek benne hinni, amiket itt írnak, amik történnek velem...
2016. aug. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%

Én is sokszor ezt érzem és olyankor nem nézek fel pár hónapig. A legszomorúbb az, hogy én sok ilyen "elveszett, reménytelen, magányos" férfinak próbáltam már segíteni, de egyszerűen mindig azt kaptam, hogy ez meg az a tanács se jó meg így meg úgy, miért felszínes és aranyásó minden nő, ja, és továbbra is hajtogatták itt a válaszaikban azt, hogy "minden nő csak megalázza őket" (=akkor én mi vagyok? vagy én már nem is számítok nőnek mert nem potenciális partnert látnak bennem?). És belefáradtam. Most már egy privátra se válaszolok, nem akarok felesleges fejfájást okozni magamnak.


Ha pedig nőknek szóló kérdést írnak ki és ne adj' Isten nem értek egyet a nőgyűlölők válaszaival és ezt hangoztatni is merem, akkor már én vagyok a hazug, felszínes r.banc.


Hiába segítségadásra lett kitalálva az oldal, egyre inkább csak egymás felhergelésére használja sok felhasználó, és ez szomorú.


20N

2016. aug. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
49%
Én is az oldalon írtakat tapasztalom a nőkkel kapcsolatosan, szóval nem. Igazából csak megerősíti a tapasztalatokat.
2016. aug. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
49%
Én 2 éve kamunak gondoltam volna, ha ezt olvasom, de most már sajnos én is megszenvedtem keményen..... Már odáig juttotam egy nőnek se tudok hinni, ezeknek nem lehet, itt is itt sírnak nincs egy normális pasi.... el kell keserítsem van van normális pasi ezek szenvednek barátzónába, meg a köddé válásotoktól.... Én toleráns voltam mindig nőkhöz de ahhoz én nem tudok toleráns lenni, ha hülyének néz és hazudik!!! Amikor többször kérdeztem akar-e találkozni igen akarok de húzza húzza húzza húzza.... MIÉRT.... én ennek nem látom értelmét, minek húzza az időmet ? Mért nem lehet normális lenni... Nőknek többségére a Bort iszik és vizet prédikál jellemző, sajnos én még nem találtam kivételt, és nem a nagy mellű nagy seggű plasztik babáknál próbálkoztam, amiket itt leírtam az átlagos nőkre jellemző...... -.-" Manapság lehetetlen férfinak párkapcsolatot létesíteni.... én szerintem a nők ellen nem tettem semmit, hogy ezt érdemeltem !
2016. aug. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
45%

Nem

Inkabb feltolt a sok hulyesegen valo vidamkodas

:-D

Pl mit ez a kerdes is

Bocsi ..


Amugy ha irok akkor azt komolyan teszem de szeretek csak olvasgatni is a vidamsag miatt

2016. aug. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
81%

Én ennél még rosszabb helyen is szoktam járni napi szinten, úgyhogy nem húz le.


Amúgy tudom a szokásos kérdéseket és válaszokat, amit csak átugrok és tudomást sem veszek róluk.


Miért hagyod, hogy lehúzzanak téged magukkal?

2016. aug. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
62%

Ellenkezőleg. Inkább megeddz. Gyakorolhatom az asszertív kommunikációt. Szerintem az a leghelyesebb út, ha nem vesszük "személyesre" az adott kérdést, akár a miről legyen szó, akármilyen blőd általánosító kérdést olvasunk.

Hiszen ha mögé nézünk akkor láthatjuk, hogy egyértelműen a feszültségkeltés a célja a egyiknek-másiknak.

2016. aug. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
37%
nem kötelező látogatni az oldalt! én is rá jöttem nem csak én fogtam ki a 4 év alatt ostoba felszínes "nőket"
2016. aug. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
73%

Ha valóban szorult helyzetben lennének elkezdenének menetelni előre, de jobb a langyos pocsolyában üldögélni és siránkozni.


Amikor az ember valódi problémákkal, az életéért vagy jobb életért küzd nem áll le netes oldalakat naponta teleírni, nincs rá se ideje se ereje.


Ne törődj velük.


Egyébként egy kis cetlire kiírtam magamnak ezt az apró gyöngyszemet, ha nyavalyogni támad kedvem rápillantok:


"Az egészséges embernek száz kívánsága van, a betegnek csak egy."

2016. aug. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
9%

Az enyémnél lejjebb már nincsen,szóval nem. :D

Lehúzott nullára az egész nők és párkapcsolatosdi téma úgy egészben...

25/F

2016. aug. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!