Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hanyagoljam vagy kezdeményezzek?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eperke2 kérdése:

Hanyagoljam vagy kezdeményezzek?!

Figyelt kérdés

Röviden😊;kb.1hónapja találkoztam családi,baráti összejövetelen tesóm egyik barátjával(konkrétan össze akartak hozni vele,de számomra kényelmetlen volt a szitu és 2szót nem szóltam a sráchoz.Úgy gondolom ő nyitott felém...sőt!Zavarba hozott ahogy folyamatosan nézett.😊ÉN bejelöltem fac.on.Visszaigazolt.És pont.Semmi történés ezután.Múlt szombaton tök váratlanul 1 szórakozóhelyen odajött hozzám.2-3mondatot változtunk.Ezután többször láttam,hogy néz😊elmentem mellete;végighúzta kezét rajtam,én meg a mellkasát simogattam meg.Induláskor ismét elment melletem,én háttal álltam neki és megint hozzám ért..(tudok,hog gáz és tiniként viselkedek 36éves létemre.De olyan rég volt párkapcsolatom,hogy lefagyok..Pedig őt szeretném megismerni!43éves)Ki mit tenne...?Vagy nem tenne

...ezek után?!


2016. aug. 18. 19:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Írj neki üzenetet,hogy szivesen meginnál vele egy kávét.
2016. aug. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan kezdeményezhetsz beszélgetést vele, vagy ráírhatsz a facebookon. Beszéljetek meg egy randit.

Szerintem azt hiszi, hogy te nem akarsz vele barátkozni, mert első körben elutasító voltál vele.

2016. aug. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
(Helyesírási hibákért elnézést...siettem😉)
2016. aug. 18. 19:27
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát az van...hogy 'pofára esésnek'éreztem ,hogy fac.on nem kezdeményezett...igy kitöröltem őt..😕Tudom...➡gyerekes vagyok

.A másik problémám;tel.számom bármikor elkérhetné tesómtól!Mégsem teszi...Ezek után is nyissak felé?

2016. aug. 18. 19:31
 5/8 anonim ***** válasza:

Ahogy ezt leírtad.. mint egy 15 éves 😃 nagyon aranyos, hogy 36 évesen ilyen tudsz lenni 😃

Szükség lenne egy randira. Szóval vagy neked kell elhívnod őt, vagy bíztatni, hogy elhívjon végre. És ha tudtok kettesben lenni, akkor végre sikerülhetne normálisan beszélgetnetek, szorongásmentesen, felszabadultan :)

2016. aug. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ma ráírtam az illetőre....😐Elolvasva.Válasz nincs👎Hát azt hiszem nincs téma...tovább.
2016. aug. 19. 18:55
 7/8 anonim ***** válasza:
El se kell olvasnom a kérdés kifejtését, csuklóból vágom rá, hogy hanyagold. Amikor eljön az az ember az életedbe, akinél nem merül fel ilyen kérdés. Na ő érte adjál bele mindent.
2016. okt. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Most elolvastam mindent és csak megerősíteni tudom önmagam:)
2016. okt. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!