Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki tud olyan társkereső oldalt vagy társkereső irodát, ahol extrém méretű,160 kg feletti hölgyet találok, felső súlyhatár nélkül? A molett társkeresőkön max.120-130 kg-os nők vannak, nekem ők nem elég nagyok.

Figyelt kérdés
A nőideálom 160-200 kg között van.Van valakinek ilyen ismerőse,aki társat keres?

2016. aug. 19. 08:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%

szexre vagy kapcsolatra keresed őket?


23F

2016. aug. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%

[link]


Téged komolyan ez vonz?

2016. aug. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem oldal kérdése ez, szerintem egyszerűen alig van olyan súlyú nő.

Abban azért bízhatsz, hogy talán lefelé kerekítik a súlyukat.

Amúgy se tudom, hogy honnan tudja, hogy 130 kg-e, vagy 140, mert a mérlegek általában 120-ig mérnek.

2016. aug. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
3# Nem akarok senkit se megbántani, de szerintem ezek a nők már képtelenek járni. Talán ez az oka, amiért nem látni őket.
2016. aug. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
58%
Minek neked ekkora nő? Nekik már orvos kell inkább, és örülnek, ha élnek.
2016. aug. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
45%

180 kiló vagyok és tökéletesen járok, köszönöm! :) Voltam 193 kiló is, és akkor is túráztam a gyerekeimmel. A szex is remekül megy, mielőtt az lenne a következő sablon beszólás!

Látni minket, csak senki meg nem mondaná, hogy ennyi a súlyunk... Nekem még az orvos sem hitte el, amikor 179 kilóval mentem szülni, hogy annyi a súlyom.

2016. aug. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%

A facebookon van egy társkereső csoport, ahol szoktam látni hasonló nőket. Nem tudom, milyen korú hölgyet keresel.

Amúgy, tényleg... csak szexre keresel vagy kapcsolatra? Voltál már hasonló nővel és bejött vagy csak vonz a dolog? Nem biztos, hogy tényleg bejönne...

2016. aug. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Akkor te egy óriás vagy és nagyrészt izom, de a kérdező szerintem az extrém túlsúlyosakra gondol.
2016. aug. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem te egy beteg feeder vagy. Nem normális, nem szolgál semmi pozitívat. BETEGES
2016. aug. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok óriás. 178 centi vagyok és hát izom... gondolom annyi van rajtam, ami elvisz. :) :) :) Az biztos, hogy több, mint egy 60 kilós csajon. :)

Amúgy, nem írta a kérdező, hogy etetni akarja a nőt vagy hízlalni szeretné, akkor miért Feeder???

Az összes pasi, aki a BBW-re van kattanva a felnőtt oldalakon az feeder? Nem... Egyszerűen csak van akinek az az izgató, ha hullámzik a test, amikor belead apait-anyait... ;)

2016. aug. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!