Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felhozzam vagy ne azt a páromnak, hogy miért lép fel még mindig arra a társkereső oldalra, ahol megismerkedtünk?

Figyelt kérdés
Kb 5 hete vagyunk együtt, de mai napig fellép az oldalra. Igaz ritkán, kb 5 naponta. Nagyon jól megvagyunk, szeretjük egymást, vagyis érezhető a dolog. 2. héten annyit mondott magától, hogy fellép, megnézi mit írtak, de sosem válaszol, nem vesz fel ismerősöket. Persze ez igaz is, mert látom, hogy ugyanannyi az ismerősi száma, mint volt 3 hete. Mégis picit zavar a tudat. Felhozzam neki? Nem fogja fel majd kémkedésnek? Ugye én is felnézek, de nem párkeresés céljából, csak megnézni, hogy ő volt-e fent. De nem szokta megnézni az adatlapom, tehát ő nem azért megy fel, hogy ellenőrizzen engem. Mégis picit zavar, szép lány, fiatalabb 8 évvel, magas végzettségű, jól keres stb.
2016. aug. 16. 22:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez furcsa. Én is fent vagyok egy társkeresőn, de amikor szerelmes lettem, nem léptem fel utána, mert nem érdekelt más. 5 naponta nagyon gyakori... Lehet, hogy nem érzi még biztosnak ezt a kapcsolatot.
2016. aug. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnos egyelőre kissé távkapcs a dolog. Csak kedden este és hétvégente találkozunk. Meg előtte, amikor ismerkedtünk az első két hétben elment beszélgetni pasikkal, de azt mondta nem akart tőlük többet. Amint a pasik mondták, hogy többet akarnak, nem beszélt velük többet. Tehát kicsit fura a dolog.
2016. aug. 16. 23:14
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hmm. Lehet, hogy fiúbarátokat keres. Vagy csak nagyon önbizalomhiányos, ezért folyamatos visszaigazolásra van szüksége.
2016. aug. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nyitva tartja a szemet sajnos:/
2016. aug. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egy bizonyos emberre vár... Nekem is volt olyan, hogy már összejövőben voltam valakivel, de szerettem beszélgetni valaki mással a társkeresőn. Tudtam, hogy nem lesz semmi azzal a másikkal, mert ő nem akart komoly kapcsolatot, csak szerettem vele beszélgetni.
2016. aug. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hogy a kérdésedre válaszoljak, én megbeszélném vele.
2016. aug. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Es a kerdezot megnyugtatja majd egy mondvacsinalt indok? Nem akar senkitol semmit csak beszelget.pl.
2016. aug. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem még nem érzi biztosnak a kapcsolatot. Én is csak akkor töröltem magam, amikor már úgy tűnt, hogy tényleg lesz valami komoly a dologból...lett is.:)


Párszor vissza kellett volna regisztrálnom, ha minden olyan esetben törlöm magam, amikor úgy tűnt összejövök valakivel.

2016. aug. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!