Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkereső oldal, vagy egyéb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső oldal, vagy egyéb ötlet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A problémám az lenne, hogy szeretnék találni egy kedves, aranyos, normális értékrenddel rendelkező lányt komoly kapcsolat céljából. Nincsenek nagy elvárásaim, nem kell topmodellnek lennie vagy ilyesmi. Fentvagyok 1-2 társkereső oldalon (love.hu/elittars), de az eddigi tapasztalataim alapján közel 0 az esély egy értelmes csajra. Nem vagyok egy party arc sem, csendes, visszahúzódó típus vagyok. Szeretem inkább a háttérből figyelni a körülöttem levő világot. Kevés barátom is van, így rajtuk keresztül is elég limitált a megismerhető személyek száma. Nem vagyok az az utcán leszólítós fajta sem. Ezeken a dolgokon nem is szeretnék változtatni, mert alapvetően így jól érzem magam. A kérdésem az lenne hogy tudtok-e esetleg vmi olyan oldalt ahol jobbak lennének az esélyek megtalálni az általam elképzelt társat, mik a tapasztalataitok? Néha egy kicsit elkeseredek hogy 30 évesen itt tartok. Nem gondolom hogy lehetetlen elvárásaim lennének.

2016. aug. 19. 20:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Kitartás! Azt gondolom, nem érdemes mindenhová regisztrálni és olyan nagy különbségek sincsenek. Ha időd engedi, akkor még max 1 oldal. Nézz körül és gondolkodj, hol lehetne ismerkedni még.
2016. aug. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ahogy az időt említetted, eszembe jutott hogy másik probléma forrásként elfelejtettem mondani. Sajnos időm is elég kevés van, szinte csak hétvége, de az sem mindig. Nem tudom ki tudná ezt tolerálni hosszútávon. Hétköznap este mire hazaérek leginkább összeesni van erőm.
2016. aug. 19. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!